Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Filtruj :
 1. Stała (183)
 2. Płynna (86)
 3. Kremowa / mus (36)
 4. Sypka (18)
 5. Stały (1)
Show Less Show More
 1. Średni (208)
 2. Mocny (116)
 3. Średni; mocny (8)
 4. Lekki (7)
 5. Sredni (2)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 199 zł 0 zł do 199 zł
 1. Nowość (55)
Pokaż:
Sortuj wg:

Kosmetyki do makijażu oczu

Makijaż oczu to jeden z tych elementów, których kobiety się często się obawiają. Warto jednak się go nauczyć, ponieważ pięknie podkreśli każdą twarz. Makijaż oka można wykonać w dwóch odsłonach. Jednym jest makijaż dzienny, który jedynie ma podkreślić nasze oko. Drugi to makijaż wieczorowy. W tym przypadku oko powinno odgrywać główną rolę.

Każdy makijaż oczu - codzienny czy wieczorowy- powinniśmy rozpocząć od korektora pod oczy, który zakryje niedoskonałości takie jak sine przebarwienia. Punktem obowiązkowym każdego makijażu jest wykorzystanie kredki do oczu. Możemy wybrać klasyczną, czarną kredkę na co dzień lub zaszaleć przy większych wyjściach innymi kolorami. Wieczorową porą sprawdzą się kreski złote i srebrne. Kreski malujemy idealnie przy linii rzęs, a z jej zakończeniem możemy eksperymentować tworząc tzw. kocie kreski. Kolejnym elementem makijażu oczu są cienie produkowane w pełnej gamie barw. Każda kobieta powinna posiadać kolory bardziej nude, do codziennego makijażu oraz intensywniejsze kolory na większe wyjścia. Ważne, aby cienie do powiek były wysokiej jakości i nie kruszyły się. Makijaż oczu będzie pełny, gdy podkreślimy rzęsy odpowiednim tuszem. W ofercie znajdziemy tusze do rzęs wodoodporne, wydłużające oraz zwiększające objętość rzęs oraz ich odmiany kolorystyczne.

Przed malowaniem warto wybrać bezpieczne kosmetyki do makijażu oczu. Najlepiej, aby były one przebadane dermatologicznie i okulistycznie. Do sprawdzonych firm należą Revlon, Maybelline New York, Loreal, Bourjois oraz Max Factor. Warto również zwrócić uwagę na markę Mystik Warsaw. Są to marki specjalizujące się w kosmetykach do makijażu oczu. Warto wybrać produkty tych marek z oferty Kontigo!

więcej> mniej<