Więcej opcji:
Cena:
0 zł 119 zł 0 zł do 119 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Rozświetlacze i bronzery do twarzy

Każda kobieta marzy o perfekcyjnie wykonanym makijażu, dzięki któremu jej skóra będzie wyglądać młodo i promiennie. Nałożenie podkładu do twarzy i pudru nie zawsze jest wystarczające dla naszej cery. Warto dodać do codziennego makijażu odrobinę koloru w postaci rozświetlacza i bronzera do twarzy.

Rozświetlacze do twarzy i bronzery

Są to produkty do zadań specjalnych. Ich wielką zaletą jest uniwersalność i możliwość zastosowania w wielu przypadkach. Dzięki nim możemy pięknie wymodelować kontur twarzy, wyszczuplić ją, dodać jej młodzieńczego blasku i sprawić, żeby wyglądała na bardzo zdrową. Rozświetlacze i bronzery powinny znaleźć się w każdej damskiej kosmetyczce.

To, w jaki sposób nałożyć rozświetlacz i bronzer zależy od kształtu naszej twarzy. Bronzerem przyciemniamy partie znajdujące się w cieniu, czyli okolicy poniżej kości policzkowych, a także owal twarzy czy nosa, aby uzyskać efekt wklęsłości. Następnie nakładamy rozświetlacz do twarzy, aby uwydatnić atuty naszej twarzy, czyli kości policzkowe, podbródek, kąciki oczu czy łuk kupidyna. Tak wymodelowana twarz ma piękny kontur i uwydatnione największe zalety.

W przypadku suchej skóry, rolę rozświetlaczy mogą zapewnić nam pudry rozświetlające. Dzięki niemu skóra będzie promienna i nawilżona.

W ofercie Kontigo znajdziecie bronzery i rozświetlacze do twarzy w wielu odcieniach. Warto zaufać sprawdzonym markom, takim jak Revlon, Max Factor, L’oreal czy Maybelline New York i stworzyć piękny makijaż codzienny oraz wieczorowy.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie