Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 180 zł 0 zł do 180 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Dobre podkłady i fluidy do twarzy

Każda kobieta marzy o pięknej cerze. Jednym ze sposobów na osiągnięcie takiego efektu jest odpowiednio dobrany podkład do twarzy. Jest to podstawa codziennego makijażu - szczególnie jeśli nasza skóra wymaga specjalnej pielęgnacji.

 

Podkłady do twarzy

Podkład do twarzy ma za zadanie wygładzić cerę, zakryć niedoskonałości oraz wyrównać koloryt tak, aby każdego ranka nasza cera wyglądała świeżo i promiennie. Każda kobieta posiada inny typ cery, w związku z czym każda potrzebuje innego rodzaju kosmetyków do jej pielęgnacji.

W Kontigo znajdziecie podkłady do każdego rodzaju cery. Cera tłusta wymaga podkładu, który dokładnie ją zmatowi. Do cery suchej stosujemy podkłady nawilżające, które poprawią nawodnienie skóry. Czasami nie jesteśmy w stanie stwierdzić jaki jest typ naszej skóry. Najlepiej  sprawdzą się wtedy dobre podkłady do cery mieszanej.

Jeśli na naszej twarzy pojawiają się nieestetyczne niedoskonałości, najlepsze będą podkłady kryjące, które wygładzą naszą cerę oraz wyrównają jej koloryt. Tak przygotowana cera gotowa jest na nałożenie codziennego makijażu.

Podkłady do twarzy to kosmetyki, które trzeba wybierać z największą rozwagą. Skorzystaj ze sprawdzonej i bogatej oferty Kontigo!

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie