Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 93 zł 0 zł do 93 zł
  1. Nowość (13)
Pokaż:
Sortuj wg:

Korektory do twarzy, pod oczy

Pielęgnacja skóry problematycznej wymaga od nas odpowiedniego doboru kosmetyków. Na co dzień niezastąpiony może okazać się korektor do twarzy, który doskonale poradzi sobie z niedoskonałościami cery. Skutecznie ukryje on popękane naczynka, cienie pod oczami oraz młodzieńcze wypryski.

Najlepsze korektory w sklepie kontigo.com.pl!

Przy wyborze odpowiedniego korektora musimy skupić się na kilku elementach. Najważniejszy jest dobór koloru. Korektor powinien idealnie pasować do koloru naszego podkładu, aby granice jego nałożenia nie były widoczne. Korektor nakładamy delikatnie wklepując go i rozcierając granicę między nim a podkładem. Korektory dostępne są nie tylko w kolorze beżowym. W ofercie znajdziemy także korektor zielony, który ma działanie antybakteryjne i niweluje zaczerwienienia.

Warto zwrócić uwagę także na rodzaj korektora. Inne składniki wchodzą w skład korektorów przeznaczonych do cery tłustej, a inne w skład korektorów do cery suchej. Korektory do cery tłustej mają za zadanie zmatowić cerę, a jednocześnie pozostawić ją promienną. Korektor do cery suchej posiada składniki pielęgnacyjne oraz nawilżające. Najbardziej uniwersalne zastosowanie mają korektory do cery mieszanej i to właśnie jego warto wybrać, gdy nie jesteśmy pewne typu swojej cery.

Korektory do twarzy mogą mieć także różne opakowania. Najlepiej wybrać taki rodzaj, by jego nakładanie było dla nas najwygodniejsze. Korektory dostępne są w sztyfcie, pędzelku, pisaku lub w fluidzie. W zależności od tego, gdzie będziemy go używać, warto wybrać inną formę aplikacji.

W Kontigo znajdziesz szeroki wybór korektorów do twarzy i oczu tylko sprawdzonych marek.

więcej> mniej<