Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 153 zł 0 zł do 153 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Najlepsze bazy pod makijaż

Wiele kobiet boryka się z problemem nietrwałego makijażu. Aby rozwiązać ten kłopot, warto sięgnąć po odpowiednią bazę pod makijaż. Spełnia ona wiele zadań, dlatego każda kobieta powinna posiadać go w swojej kosmetyczce.

Bazy pod makijaż

Bazy pod makijaż zapewniają przede wszystkim dłuższą trwałość makijażu. Dzięki nim podkłady do twarzy czy pudry do twarzy ładnie się wchłaniają i pozostają na skórze przez długie godziny. Ponadto, baza ułatwia nakładanie kolejnych produktów i sprawia, że całość jest spójna. Baza dodatkowo pięknie wygładza cerę, co zdecydowanie przemawia za stosowaniem jej przez kobiety mające cerę problematyczną.

Wybierając bazę pod makijaż warto zwrócić uwagę na rodzaj naszej cery. W zależności od tego czy jest ona sucha, tłusta czy mieszana, baza powinna posiadać inne składniki. Do cery tłustej najlepsze będą bazy matujące, do cery suchej nawilżające, a kobiety z cerą mieszaną mogą korzystać z baz uniwersalnych.

Warto zauważyć, że dostępne są nie tylko tradycyjne bazy pod podkład, ale również bazy pod cienie do powiek czy bazy kolorowe. Dzięki bazie pod cienie produkty ładnie się nakładają, a w załamaniu powieki nie tworzą się grudki. Natomiast bazy kolorowe skutecznie zakryją pajączki i zaczerwienia charakterystyczne dla cery naczynkowej.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Kontigo, gdzie znajdziesz bazy pod makijaż pasujące właśnie do Ciebie! Polecamy takie marki, jak: Revlon, Max Factor, Moia, Bell, L’oreal Paris.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie