Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Filtruj :
  1. Sucha (13)
  2. Wrażliwa (11)
  3. Mieszana (8)
  4. Tłusta (6)
  5. Normalna (4)
  6. Naczynkowa (3)
Show Less Show More
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 300 zł 0 zł do 300 zł
  1. Nowość (80)
Pokaż:
Sortuj wg:

Azjatyckie: koreańskie, japońskie i chińskie - kosmetyki do twarzy

Azjatycko gładka skóra? Tak! Teraz my również możemy wyposażyć naszą podstawową toaletkę w azjatyckie kosmetyki do twarzy..

W czym tkwi sekret? Nie raz zapewne zastanawiałaś się, jak to jest możliwe, że mimo upływu lat, Azjatki sprawiają wrażenie, jakoby czas je zupełnie omijał? Znamy odpowiedź na to zagadkowe pytanie. Przede wszystkim – wieloetapowa pielęgnacja twarzy. Azjatki podchodzą do kwestii dbania o urodę, bardzo skrupulatnie. Codzienne zabiegi pielęgnacyjne rozkładają na ok. 10 etapów. Choć brzmi nierealnie, to jeden ze sposobów na długotrwały efekt świeżości, blasku i sprężystości skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Każdy etap to inny kosmetyk. Azjatycka pielęgnacja twarzy to niemal rytuał. Nie bez znaczenia pozostaje też przeznaczenie poszczególnych preparatów oraz ich skład. Kosmetyki z Korei, kosmetyki chińskie czy kosmetyki japońskie, mają na etykietach wyciągi, jakich nie znajdziesz na większości europejskich produktów. Pierwszy etap to dokładne oczyszczenie. Składa się z pięciu kroków: demakijaż, mycie twarzy olejem, mycie twarzy pianką, peeling, tonizacja. Drugi etap, to nawilżanie. Składa się z kolejnych pięciu kroków: zastosowanie esencji nawilżającej, użycie maseczki nawilżającej, zastosowanie serum lub mleczka nawilżającego, aplikacja kremu pod oczy, aplikacja kremu na noc lub maseczki na noc. Jak widzisz, koreańskie kosmetyki to szeroki zakres produktów, skupionych na innych efektach. Jeżeli podobnie, jak Azjatki, chcesz mieć nieskazitelną cerę, skompletuj swój własny zestaw pielęgnacyjny i wzbogać swoją toaletkę o kosmetyki azjatyckie do twarzy.

Azjatyckie kosmetyki do twarzy cieszą się coraz większą popularnością. Co kryje się za ich spektakularnym sukcesem?

Azjatki cieszą się nienaganną kondycją cery i wyglądem sprawiającym wrażenie, jakby czas zupełnie je omijał. Poznaliśmy tajemnicę „wiecznej młodości”. Stoją za nią kosmetyki azjatyckie.

Niezależnie, czy mamy na myśli kosmetyki koreańskie czy kosmetyki chińskie, mówiąc „azjatycka pielęgnacja twarzy”, zawsze mamy na myśli jedno – codzienny rytuał oczyszczania i nawilżania, przy użyciu produktów z najwyższej jakości składników. Tym właśnie charakteryzują się kosmetyki azjatyckie.

Choć czytając ich skład, Twoim pierwszym wrażeniem może być raczej zaskoczenie, niż pewność, że właśnie tego chcesz, to nie zapominaj, że właśnie w tych wyszukanych specyfikach kryje się szansa na zachowanie gładkiej i jędrnej skóry na długo. Nie zrażaj się zawartością jadu węża czy śluzu ślimaka. To między innymi one są sekretnymi składnikami, wzbogacającymi kosmetyki z Korei, Chin czy Japonii.

W codziennej pielęgnacji azjatycką metodą, ważne jest także zachowanie odpowiedniej kolejności stosowanych zabiegów pielęgnacyjnych oraz zadbanie o to, aby żaden z nich nie został pominięty. Azjatycka pielęgnacja twarzy to 10 obowiązkowych kroków: demakijaż, oczyszczanie, złuszczanie, tonizowanie, esencja, serum, maseczka, krem pod oczy, nawilżanie, ochrona i filtry UV.

Choć azjatyckie sposoby zachowania młodej cery mogą wydawać się skomplikowane, to z całą pewnością warto skompletować własne, ulubione kosmetyki azjatyckie do twarzy i wdrożyć odwieczne metody zachowania młodości już teraz.

więcej> mniej<