Specjalnie
dla
ciebie
Avatar

Kariera

Dołącz do zespołu Kontigo!

Kontigo to unikalna i innowacyjna na polskim rynku sieć sklepów kosmetycznych. Nasi pracownicy to przede wszystkim pasjonaci branży beauty! Jeżeli tak jak my kochasz kosmetyki, uwielbiasz makijaż i chcesz dzielić się tą pasją z innymi – nie czekaj, dołącz do nas!

Sprawdź poniżej aktualne oferty pracy w Kontigo i wyślij swoje CV na adres kariera.kontigo@eurocash.pl

Aktualnie poszukujemy:

Sprzedawca - Konsultant/ka

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Zakres obowiązków:

  • uprzejma i zgodna ze standardami Sieci obsługa klienta przy kasie i na terenie sklepu;
  • fachowe doradztwo dla Klientów w zakresie oferowanego asortymentu;
  • wykonywanie usługi makijażu dla klientów sklepu kosmetycznego;
  • zapewnienie estetycznej i zgodnej ze standardami Sieci ekspozycji towaru na sklepie;
  • dbałość o estetyczny wygląd i czystość sklepu;
  • udział w szkoleniach zapewnianych dla Pracowników sklepów przez Grupę;

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie lub wiedza i zainteresowania w kierunku sztuki robienia makijażu;
  • mile widziani absolwenci/tki i studenci/ki szkół kosmetycznych;
  • wiedza o rynku kosmetyków: znajomość produktów i ich właściwości, producentów;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • gotowość do udziału w licznych szkoleniach specjalistycznych – produktowych, z zakresu wizażu itp.;

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole;
  • udział w ciekawym projekcie – start-upie;
  • otwartość na nowe pomysły;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;