Henna pudrowa do brwi Brązowa 4.0, Delia

Zawartość: 4 g 562,25 zł / 100 g
Delia Cosmetics
Delia Cosmetics
19,99 zł
Cena promocyjna 22,49 zł Normalna cena 24,99 zł
szt.
Wybierz inny wariant:
pokaż więcej wariantów
Opis
Zapewnij sobie idealne brwi aż do 4 tygodni oraz dodatkowe odżywienie i wzmocnienie włosków z henną pudrową! Henna pudrowa do koloryzacji brwi dostępna w dwóch kolorach – czarnym i brązowym.
Zawiera naturalne zioła sprowadzane prosto z Indii – chnę i basmę, dzięki ktorym brwi zostają odżywione i wzmocnione. Produkt do wymieszania z wodą – nie wymaga użycia aktywatora czy wody utlenionej.
Kosmetyk jest odpowiedni do stosowania dla każdej kobiety powyżej 16 roku życia, do każdego rodzaju i kształtu brwi. Kosmetyk przebadany pod kontrolą dermatologa i okulisty.
W zestawie z henną znajdują się wszystkie niezbędne do wykonania zabiegu akcesoria - pędzelek do aplikacji, miarka do mieszania henny z wodą, słoiczek do przechowywania henny oraz łyżeczka do odmierzania.  Korzyści dla Ciebie!
Kosmetyk 2w1 – nadaje brwiom naturalny kolor i wymarzony kształt, dodatkowo dbając o ich kondycję. Dzięki zastosowaniu henny brwi stają się perfekcyjnie podkreślone, przyciemnione i optycznie zagęszczone. Zapewnia naturalny odcień na włoskach. Dzięki dwóm wariantom kolorystycznym do wyboru, możesz dopasować kosmetyk do swojej urody i spersonalizować efekt koloryzacji. Formuła henny pudrowej pozwala na stopniowanie efektu – po zaschnięciu pierwszej warstwy kosmetyku, dla wzmocnienia rezultatów możesz nałożyć dodatkowe 1-2 warstw, co zagwarantuje ciemniejszy kolor.
Oszczędność czasu – zabieg można wykonać samodzielnie, bez wychodzenia z domu (przed zabiegiem należy skonsultować się z profesjonalistą). Oszczędność pieniędzy – jedno opakowanie henny wystarczy aż na 20 aplikacji. Henna zapewnia długotrwały efekt – do 4 tygodni na włoskach i do 2 tygodni na skórze.
Aplikacja 24 godziny przed koloryzacją należy koniecznie wykonać próbę uczuleniową. Jak to zrobić? Niewielką ilość henny należy wymieszać z wodą w stosunku 1:1, a następnie nanieść na małą powierzchnię skóry łokcia lub za uchem. Hennę zmywamy po 15 minutach. Jeżeli po upływie 24 godzin nie wystąpiły żadne zmiany na skórze można przystąpić do barwienia brwi. Po wykonaniu próby uczuleniowej, należy schować zawartość otwartej saszetki do załączonego słoiczka, aby uchronić hennę przed utlenianiem.

Przygotowanie cery do zabiegu koloryzacji:
Należy wykonać dokładny demakijaż i oczyścić skórę. Cera powinna być odtłuszczona, dlatego po wykonaniu demakijażu warto przemyć twarz z użyciem produktu wymagającego spłukania wodą (np. żel do mycia twarzy).
Aby uchronić skórę przez zafarbowaniem, należy nałożyć tłusty krem lub wazelinę wokół brwi.
W celu ochrony skóry dłoni przed zafarbowaniem, należy nałożyć rękawiczki ochronne.
Do miarki należy wsypać 2 łyżeczki henny, a następnie dolać 2 łyżeczki ciepłej wody, koniecznie używając załączonej łyżeczki.
Po zaaplikowaniu komponentów do miarki, należy wymieszać je do uzyskania jednolitej konsystencji przy użyciu załączonego pędzelka.
Po wymieszaniu składników należy nanieść hennę na brwi, nadając im pożądany kształt przy pomocy płaskiej strony aplikatora. Jeśli zależy nam na mocniejszym efekcie, możemy nanieść 1-2 dodatkowe warstwy kosmetyku po zaschnięciu każdej poprzedniej warstwy.
Czekamy na efekt – od 10 do 20 minut.
Po upływie wyznaczonego czasu należy zmyć hennę przy użyciu wacika nasączonego w letniej wodzie.
Po zabiegu koloryzacji można przejść do regulacji brwi z użyciem pęsety. Po koloryzacji należy powstrzymać się od pocierania, drapania i stosowania peelingów w okolicach brwi.

Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Stosunek zmieszania 1:1. Tylko do użytku profesjonalnego. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii.

Nie farbować włosów, jeśli:
— na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona,
— kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów,
— w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny.

Zawiera nadtlenek wodoru, fenylenodiaminy (toluenodiaminy).
Nie stosować do barwienia rzęs.
Dobrze spłukać włosy po użyciu.
Stosować rękawice ochronne.Unikać kontaktu z oczami.
W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą.
Chronić przed dziećmi.
Środek silnie działający.
Przeprowadzić test uczuleniowy na 48 godzin przed każdym użyciem produktu, nawet jeśli podobny produkt stosowany był w przeszłości.
Nie przechowywać mieszaniny.
Zużyć natychmiast po przygotowaniu.
Producent/Dystrybutor Delia Cosmetics Sp. z o.o. ul. Leśna 5, 95-030 Rzgów
Calcium Carbonate, Lawsonia Inermis, Sodium Percarbonate, Sodium Sulfate, p-Phenylenediamine Sulfate, Indigofera Tinctoria, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, m-Aminophenol Sulfate, Xanthan Gum, Sodium Carbonate, 2,4–Diaminophenoxyethanol HCI, Sodium Chloride, Sodium Metasilicate
Darmowa dostawa od 140 zł!

Kurier DPD

Czas dostawy 1 - 3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki
Koszt dostawy 11 zł
Za pobraniem 14 zł
Darmowa dostawa od 300 zł

InPost Paczkomaty

Czas dostawy 1 - 3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki
Koszt dostawy 12 zł
Za pobraniem 15 zł
Dostawa od 80 zł

Odbiór w salonie od 80 zł

Czas dostawy 1 - 3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki
Koszt dostawy darmowa
Więcej informacji
MarkaDelia Cosmetics
SkładnikiCalcium Carbonate, Lawsonia Inermis, Sodium Percarbonate, Sodium Sulfate, p-Phenylenediamine Sulfate, Indigofera Tinctoria, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, m-Aminophenol Sulfate, Xanthan Gum, Sodium Carbonate, 2,4–Diaminophenoxyethanol HCI, Sodium Chloride, Sodium Metasilicate
Dodaj opinię o produkcie
Twoja ocena