Kontigo.pl - Odkryj świat wyjątkowych kosmetyków...
Zamknij

NATURALNE, WEGAŃSKIE, POLSKIE! 

Świadoma pielęgnacja nie polega tylko na wyborze odpowiednich kosmetyków, dobranych do indywidualnych potrzeb. To także wdzięczność i troska o naturę, z której czerpiemy najcenniejsze dla nas składniki. Garden Planet to nowa seria naturalnych i wegańskich kosmetyków do włosów. Została stworzona z myślą o kobietach, dla których istotna jest kwestia dbania o środowisko.

Wyróżnikiem marki są wegańskie, jakościowe formuły oparte na ekstraktach i olejach roślinnych. Kosmetyki zawierają minimum 94% składników pochodzenia naturalnego. Co ważne, designerskie opakowania Garden Planet nadają się do recyklingu.

Garden Planet to cztery wyjątkowe linie kosmetyków. Każda z nich wzbogacona jest o dobroczynny składnik roślinny*, który w środowisku naturalnym powiązany jest z zagrożonym gatunkiem zwierzęcia.

*pozyskiwany z upraw nieszkodzących naturalnemu środowisku zwierząt. Dostępne tylko w Kontigo!

 

linia opracowana dla posiadaczek włosów, które potrzebują odnowienia i szczególnej pielęgnacji. Kosmetyki zwiększają odporność włosów na łamliwość, wspomagają ich odbudowę i regenerację. 

linia stworzona dla włosów cienkich, pozbawionych blasku. Produkty tej serii doskonale wzmacniają włosy i sprawiają, że zyskują zdrowy wygląd. Formuła wzbogacona jest dodatkowo o aminokwasy pszenicy, które wykazują działanie kondycjonujące i ochronne.

linia przeznaczona dla włosów suchych, potrzebujących natychmiastowego nawilżenia i ochrony. Dodatkowo wzbogacona sokiem z liści aloesu, który działa nawilżająco.

linia dedykowana włosom ze skłonnością do przetłuszczania się, dodatkowo wzbogacona witaminą B3. Zmniejsza nadmierne wydzielanie sebum. Stosowanie produktów z serii poprawia ogólną kondycję włosów.