Formy Płatności

PayU

Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę serwisu PayU, gdzie wybierzesz bank, z którego zostanie wysłana płatność. Jest to jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form dokonywania płatności.

Visa

Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez system płatności PayU. Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu, a jedynie do operatora płatności. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL. Karty płatnicze obsługiwane przez PayU to: VISA, MASTERCARD.

Przelew Tradycyjny

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po realizacji zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwą kwotę w terminie 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia.

DANE DO PRZELEWU:

51 1090 1362 0000 0001 3364 7222

Kontigo Sp. z o.o.

ul. Wiśniowa 11

62-052 Komorniki

Prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule przelewu.

Za pobraniem

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą opłacić zakup przy odbiorze przesyłki od kuriera, listonosza lub w paczkomacie.