Filtruj :
  1. SLM (2)
  2. MomMe (2)
  3. Biolove (1)
  4. Soraya (1)
  5. Sylveco (1)
  6. Baby EcoLogica (1)
  7. Hagi Cosmetics (1)
  8. Floslek (1)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 69 zł 0 zł do 69 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Profesjonalne kosmetyki do ciała

Dbasz o swoje ciało na co dzień, nawilżasz, pielęgnujesz, stosujesz peelingi do ciała, mleczka i balsamy, a twoja skóra jest nadal niesforna i potrzebuje czegoś więcej? Nie załamuj się. Rozwiązanie dostępne jest już teraz. Sięgnij po jeden ze specjalistycznych kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji ciała.

Po zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji, osiągniesz efekt porównywalny do osiąganego w salonach kosmetycznych. Bez wychodzenia z domu możesz zapewnić sobie własne, prywatne SPA. Zapewnij swojej skórze intensywną kurację i ciesz się wyjątkowymi efektami.

Profesjonalne kosmetyki do ciała zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientkach. Początkowo były dostępne wyłącznie dla właścicieli salonów kosmetycznych, ale od niedawna ich dobroczynnym wpływem na kondycję skóry, mogą cieszyć się wszystkie kobiety. Działanie kosmetyków profesjonalnych jest bardzo szybkie i skierowane punktowo na rozwiązanie sprecyzowanego problemu. Kosmetyki specjalistyczne są stosowane między innymi w kuracjach mających na celu redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej lub redukcję cellulitu. Zawarte w nich składniki pozytywnie wpływają na poziom jędrności skóry, co pomaga w modelowaniu określonych partii ciała. Kosmetyki profesjonalne mogą być stosowane również w sytuacjach nadzwyczajnych, jak na przykład w czasie zwiększonego ryzyka powstawania rozstępów.

Co powiesz na kawiorowy krem do biustu, żel do ciała silnie rozgrzewający lub wyszczuplające serum do ciała? Te i inne kosmetyki specjalistyczne znajdziesz w Kontigo.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie