Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 30 zł 0 zł do 30 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Świece i olejki do masażu

Odrobina relaksu i subtelnej przyjemności w domowym zaciszu, bez konieczności umawiania zabiegów i wizyt w salonie masażu? Tak! Teraz możesz pozwolić sobie na chwile zapomnienia zawsze wtedy, gdy tego zapragniesz. Dzięki szerokiej gamie dostępnych olejków i świec do masażu, stworzysz we własnym domu mini salon masażu, azyl relaksu i rozluźnienia.

Wyjątkowe właściwości olejków i świec do masażu to ukojenie dla ciała i duszy

Zrównoważone nuty zapachowe, zapewniające aromaterapię oraz konsystencja ułatwiająca wykonanie zabiegów, to tylko kilka z ich walorów. Olejki do masażu dodatkowo nawilżają, pielęgnują, wygładzają i ujędrniają skórę, pozostawiając ją zrelaksowaną i odprężoną na długo. Pomagają także rozluźnić napięcie mięśniowe, złagodzić ból stawów i dotlenić skórę podczas masażu, uwalniając cię od negatywnych emocji i wszelkiego dyskomfortu.

Uważasz, że do wykonania masażu zawsze potrzebna jest druga osoba? Nic podobnego. Olejki do masażu fantastycznie sprawdzają się przy wykonywaniu zabiegu na całe ciało, ale także idealnie ułatwią wykonywanie masażu stóp. Według opinii refleksoterapeutów, masaż stóp powinniśmy wykonywać także sami, każdego dnia. W znacznym stopniu poprawia on nasze samopoczucie, krążenie oraz ogólną kondycję całego ciała. Wybierz najbardziej pasujący do ciebie zapach olejku do masażu i pozwól sobie na odrobinę zapomnienia i luksusu.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie