Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
  1. Nowość (2)
  2. (1)
Cena:
0 zł 176 zł 0 zł do 176 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Olejki do ciała

Olejki do ciała stanowią niezastąpione wsparcie w pielęgnacji skóry, zwłaszcza tej skłonnej do przesuszania lub punktowego przesuszania. Zastosowany na ciało olejek tworzy na skórze powłokę ochronną, dzięki której skóra pozostaje nawilżona na dłużej. Dodatkowo, olejki do ciała odżywiają skórę wnikając głęboko w jej warstwy, poprawiając ogólną kondycję, koloryt, wygładzając i przywracając elastyczność, a ponadto dobrze się wchłaniają nie pozostawiając tłustej warstwy.

Szukasz kosmetyku, który dopełni wykonywane przez ciebie zabiegi upiększające i pielęgnacyjne? Kosmetyku, który intensywnie nawilży twoje ciało, ujędrni i wygładzi skórę, nadając jej aksamitności, a przy tym zachowa i jednocześnie trwały zapach? Odpowiednio dobrany olejek do ciała z pewnością spełni twoje oczekiwania. Dodatkową zaletą olejków do ciała jest fakt, że zdecydowaną większość z nich możesz stosować nie tylko na ciało, ale także na skórę twarzy oraz na włosy, w postaci maski.

Dzięki swoim właściwościom i długotrwałemu działaniu, olejki do ciała cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród kosmetologów. Ich naturalne nuty zapachowe pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Olejki do ciała nawilżające, upiększające olejki do ciała, olejki do ciała multifazowe, olejki do ciała minimalizujące rozstępy lub olejki do ciała, które koją i łagodzą podrażnienia i wiele innych, dostępnych w Kontigo.

A Ty? Który olejek do ciała wybierzesz dla siebie?

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie