Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 33 zł 0 zł do 33 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Mgiełki do ciała

Wody toaletowe, dezodoranty i perfumy to doskonałe uzupełnienie kosmetyków używanych na co dzień. Ulubiony zapach otaczający nas przez cały dzień, to wyjątkowo przyjemne uczucie dla nas i naszego otoczenia. Bywają jednak sytuacje, gdy mamy potrzebę odświeżenia się, ale nie mamy możliwości szybkiego wskoczenia pod prysznic. Zwłaszcza latem taka potrzeba pojawia się znacznie częściej. Jak sobie wówczas poradzić? Nic prostszego.

Wystarczy, że w twojej torebce zawsze obecna będzie zapachowa mgiełka do ciała

Jej aplikacja na rozgrzane i pragnące orzeźwienia ciało, daje niesamowity efekt świeżości na długo, a tobie dodaje energii i zdecydowanie poprawia samopoczucie.

Dodatkową zaletą lekkich mgiełek zapachowych do ciała jest ich delikatność. Sprawdzą się one szczególnie letnią porą. Zazwyczaj przed wyjściem z domu używamy perfum spryskując różne części ciała, także te widoczne. Podczas ekspozycji na słońce nie trudno wówczas o podrażnienie skóry. Dzięki zapachowym mgiełkom do ciała nie tylko zachowasz swój ulubiony zapach, ale także uchronisz skórę przed możliwymi podrażnieniami i przebarwieniami. Ponadto, mgiełkę do ciała możesz stosować tak często, jak często masz na ochotę, bez ryzyka przesadzenia z jej ilością i intensywnością zapachu.

Czym jeszcze wyróżniają się mgiełki do ciała? Każda aplikacja to dodatkowe nawilżenie skóry. Do dzieła! Spraw sobie mgiełkę do ciała w ulubionym zapachu i przekonaj się co zyskasz!

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie