Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 7 zł 0 zł do 7 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Balsamy pod prysznic

Każdy chce zapewniać swojej skórze właściwe nawilżenie i cieszyć się jej dobrą kondycją jak najdłużej. Nie zawsze jednak mamy czas lub energię, aby stosować zabiegi pielęgnacyjne na ciało lub zapewnienie sobie domowego SPA. Jak zatem prawidłowo dbać o swoją skórę wiedząc, że tradycyjny żel pod prysznic nie zawsze wystarcza? Nie ma nic prostszego. Rewolucyjne rozwiązanie w postaci balsamu do ciała pod prysznic, to kompromis pomiędzy codzienną pielęgnacją ciała a brakiem czasu na długie zabiegi po kąpieli. Balsamy do ciała pod prysznic to także fantastyczny kosmetyk dla tych, którzy nie lubią stosować tradycyjnych kremów, masek, czy musów do ciała.

Jak stosować balsam pod prysznic?

Niebywałą zaletą balsamów do ciała pod prysznic jest to, że po ich użyciu nie musisz czekać, aż się wchłoną. Wystarczy, że będąc pod prysznicem użyjesz balsamu na umytą, mokrą skórę, a po spłukaniu i wytarciu jej ręcznikiem, możesz natychmiast się ubrać. Nie ma ryzyka, że na twoim ubraniu powstaną tłuste plamy. Skóra jest nawilżona i zadbana, a ubrania nadal czyste.

Chcesz dodatkowo wzmocnić działanie innych, używanych przez ciebie kosmetyków do pielęgnacji ciała? W takim razie nie zapominaj o regularnym stosowaniu balsamu podczas każdej kąpieli.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie