Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Pokaż:
Sortuj wg:

Kosmetyki męskie do twarzy i włosów

Golenie i mycie zębów – wydaje się, że to jedyne poranne obowiązki każdego mężczyzny. Tymczasem okazuje się, że powinno ich być znacznie więcej, aby zachować zdrowy i schludny wygląd na dłużej. Również włosy zasługują na więcej uwagi, niż tylko szybkie przeczesanie ich palcami lub ułożenie żelem.

Choć nie ocenia się książki po okładce to jednak wciąż pozostaje ona wizytówką – tak samo jest z wyglądem. Nie powinniśmy przykładać do niego wielkiego znaczenia, ale mimo wszystko to, jak wyglądamy, jest pierwszą rzeczą, na którą zwraca się uwagę przy pierwszym spotkaniu. Dlatego tak istotna jest dbałość o urodę, szczególnie gdy praca wymaga kontaktu z drugim człowiekiem.

Kosmetyki męskie powinny być obowiązkowym elementem wyposażenia każdej męskiej łazienki. Ich wybór nie może być jednak przypadkowy – musisz mieć na uwadze cel, któremu przeznaczone są konkretne produkty.

Kosmetyki męskie do twarzy

Kosmetyki męskie do twarzy to podstawowe produkty, które powinny znaleźć się w Twojej łazience. Musisz jednak wiedzieć, które z nich będą Ci najlepiej służyć. Pytań jest wiele. Balsam po goleniu czy woda? Jaki wybrać krem? Jak właściwie pielęgnować twarz i czy trzeba ją kremować?

Skóra mężczyzny zaczyna się starzeć po 40. roku życia. jeśli jednak nie zadbasz o nią odpowiednio wcześnie, efekty mogą być widoczne już wcześniej. Dlatego tak istotne jest jej nawilżenie i odżywienie. Temu szczególnie służą produkty stosowane po goleniu – mają za zadanie złagodzić podrażnienia wywołane maszynką. Dla cery wymagającej, do dezynfekcji poleca się wody po goleniu. Jeśli skóra jest zbyt wrażliwa, zaleca się stosowanie balsamu. Niezależnie od tego, jak zachowuje się Twoja skóra, powinieneś zadbać o jej nawilżenie. Służą temu wszelkie kremy oraz produkty przeciwzmarszczkowe.

Kosmetyki męskie do włosów

Zdrowe włosy pozwolą zachować schludny wygląd. Przede wszystkim należy dbać o to, aby nie pojawiał się na nich łupież – można zapobiegać jego wystąpieniu, stosując szampony przeciwłupieżowe. Kosmetyki męskie do włosów mają za zadanie przede wszystkim opóźnić proces ich wypadania, a wosk do włosów czy żel to już czysta kosmetyka – ułożenie fryzury zgodnie z własnym gustem.

więcej> mniej<