Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 50 zł 0 zł do 50 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Samoopalacze do ciała

Pięknie opalona skóra jest obecnie symbolem atrakcyjności i zdrowia. Nic zatem dziwnego, że w sezonie letnim, gdy zwiewny i skąpy ubiór odsłania coraz więcej, chcesz by Twoja skóra wyglądała na zdrową i zadbaną. Niestety kąpiele słoneczne czy wizyty w solarium, nawet przy zastosowaniu kosmetyków ochronnych, mogą okazać się niebezpieczne dla twojej skóry. Promieniowanie ultrafioletowe może powodować oparzenia słoneczne i szybsze starzenie się skóry. Jednak najpoważniejszą konsekwencją nadmiernego i niewłaściwego korzystania ze słońca lub lamp UV jest zwiększone ryzyko wystąpienia powikłań i chorób skóry.

Rozwiązaniem samoopalacz

Rozwiązaniem pozwalającym na wyeliminowanie zagrożeń są samoopalacze. To kosmetyki, dzięki którym możesz uzyskać piękną opaleniznę bez narażenia na ryzyka związane z kąpielami słonecznymi. Zawarte w nich substancje wywołują reakcję, której efektem jest uzyskanie opalonego odcienia skóry. Efekt przychodzi szybko, a sam zabieg jest stosunkowo prosty i wygodny. Samoopalacz możesz stosować niezależnie od pory roku lub pogody.

Dodatkowe zalety samoopalaczy

Dużą zaletą stosowania samoopalaczy jest to, że substancje odpowiadające za nadanie naszej skórze pięknego brązowego koloru są całkowicie bezpieczne. Zwykle nie powodują żadnych podrażnień, reakcji alergicznych, jeśli nie masz uczulenia na jakiś z ich składników, czy uszkodzeń naskórka. O ich bezpieczeństwie świadczy fakt, że mogą być stosowane także przez kobiety w ciąży. Dodatkowo producenci bardzo często wzbogacają samoopalacze w substancje dodatkowo pielęgnujące skórę, jak na przykład kremy nawilżające, dzięki czemu ograniczone jest ryzyko wysuszenia skóry.

więcej> mniej<