Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 84 zł 0 zł do 84 zł
  1. Nowość (13)
Pokaż:
Sortuj wg:

Mleczka i olejki do opalania

Mimo, że słońce ma dobroczynny wpływ na nasz organizm, to jego nadmiar może istotnie zaszkodzić. Dlatego przed rozpoczęciem opalania należy bezwzględnie pamiętać o zastosowaniu mleczka lub olejku do opalania. W zależności od karnacj oraz rodzaju cery, a także od wieku, nasza skóra jest bardziej lub mniej podatna na wpływ promieni słonecznych. Jasna karnacja, cera wrażliwa i delikatna lub skłonna do podrażnień wymaga szczególnej ochrony. Stosowanie kremów do opalania i olejków do opalania pozwoli na uzyskanie pięknego i naturalnego koloru opalenizny, przy jednoczesnym zachowaniu niezbędnej dla skóry ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Pamiętaj, że efektu intensywnej i ciemnej opalenizny nie przyspieszy ekspozycja na słońce skóry pozbawionej jakiejkolwiek ochrony. Nadmierna produkcja pigmentu zaburza naturalne właściwości skóry i może wywołać nieprzyjemne efekty. Ignorując stosowanie kosmetyków do opalania, narażasz się nie tylko na poparzenie słoneczne, ale także na przebarwienia oraz nadwrażliwość skóry, co w przyszłości może odebrać ci możliwość czerpania przyjemności z błogiego wylegiwania się na słońcu. Dlatego tak istotnym i niezbędnym kosmetykiem na słoneczne dni, jest mleczko lub olejek do opalania.

Planujesz wakacje na słońcu i jednocześnie aktywność w wodzie? Wybierz wodoodporny krem z filtrem. Zapewni ci on ochronę przed słońcem i zachowa swoje właściwości nawet w kontakcie z wodą lub przy intensywnym wysiłku fizycznym.

więcej> mniej<