Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 12 zł 0 zł do 12 zł
  1. Nowość (3)
Pokaż:
Sortuj wg:

Kremy i balsamy po opalaniu

Słoneczny dzień, woda, plaża, relaks – brzmi fantastycznie, prawda? Jednak czy ten dzień był fantastyczny także dla twojej skóry? Niewątpliwie znasz zasady zdrowego i rozsądnego opalania oraz wiesz, że planując spędzenie czasu na słońcu należy użyć ochronnego kremu do opalania z filtrem. Jednak czy pamiętasz, że po zakończeniu kąpieli słonecznej należy zastosować także balsam lub krem po opalaniu?

Dobroczynny wpływ balsamów po opalaniu

Na skutek działania promieni słonecznych skóra szybko traci swoje naturalne właściwości. Nie trudno wówczas o przesuszenie oraz podrażnienia. Ekspozycja na słońce powoduje często zaczerwienienie skóry, a niekiedy nawet opuchnięcia czy pęcherze, będące objawem poparzenia słonecznego. Aby złagodzić skutki przebywania na słońcu, należy zastosować balsam po opalaniu. Powinien on stanowić podstawę letniego asortymentu twojej kosmetyczki.

Formuła balsamów po opalaniu łagodzi podrażnienia, koi i chłodzi skórę, a także pomaga wyrównać i utrwalić opaleniznę. Dodatkowo, balsam po opalaniu nawilża zmęczoną i przesuszoną słońcem skórę, minimalizując ryzyko wystąpienia podrażnień, a nawet poparzeń. Zawarte w balsamach po opalaniu emolienty odżywiają naruszony słońcem naskórek, zmiękczają go i rozluźniają, przywracając jej naturalne pH i dobrą kondycję. Tworzą również barierę ochronną, dzięki czemu czujesz się komfortowo. Twoja skóra szybciej się regeneruje, a Ty możesz już planować kolejny, fantastyczny dzień spędzony na opalaniu!

więcej> mniej<