Więcej opcji:
Cena:
0 zł 86 zł 0 zł do 86 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Balsamy brązujące i rozświetlające do ciała

Piękny odcień skóry po opalaniu to jeden z pozytywnych aspektów lata i słonecznych dni. Któż bowiem nie lubi mieć pięknego, złocistego koloru skóry? Nie musisz oczywiście opalać się na głęboki heban. Nawet delikatnie zazłocenie skóry nadaje jej zdrowszego i bardziej promiennego wyglądu.

Lato się jednak kiedyś kończy i przestajemy mieć dostęp do naturalnych promieni słonecznym. Tym samym, też nasza opalenizna zaczyna powoli zanikać. Co zrobić, żeby utrzymać piękny, letni koloryt skóry przez cały rok?

Balsamy brązujące i rozświetlające w codziennej pielęgnacji ciała

Pomogą nam balsamy brązujące i rozświetlające. Są to kosmetyki skomponowane w sposób, który pomaga w utrzymaniu pięknej opalenizny na dłużej. Nie należy jednak mylić ich z samoopalaczami.

Balsamy brązujące i rozświetlające nie mają za zadanie nadać skórze efektu natychmiastowej opalenizny, jak ma to miejsce w przypadku samoopalaczy. Balsam brązujący pozwala jednak podtrzymać letnią opaleniznę przez cały rok lub stopniowo nadawać skórze pięknego, złocistego kolorytu, dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyku.

Jak stosować balsamy brązujące i rozświetlające?

Balsamy rozświetlające i balsamy brązujące możesz stosować regularnie, w podstawowej pielęgnacji skóry. Ich działanie nie tylko pobudzi pigmentację skóry, ale także ją nawilży i odżywi. Balsam brązujący możesz stosować bezpośrednio po kąpieli w zastępstwie za zwykły olejek nawilżający. W zależności od wybranego kosmetyku będzie on miał większą zawartość poszczególnych witamin lub minerałów. Intensywnie nawilży lub odżywi skórę. Niektóre z nich mogą też wspomagać ujędrnienie skóry.

Na Kontigo.com.pl znajdziesz również balsamy brązujące pod prysznic. Kosmetyki, które możesz stosować jeszcze w trakcie kąpieli, bez konieczności aplikowania dodatkowych olejków.

Aby balsam brązujący przynosił pożądane efekty, pamiętaj o regularnym stosowaniu peelingów do ciała. Pomagają one w usuwaniu obumarłego naskórka i wygładzają ciało, przygotowując je do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Dodatkowo, peelingi do ciała pomagają skórze dotlenić się, a także wchłaniać składniki odżywcze i nawilżające ze stosowanych kosmetyków.

Balsam brązujący nakładaj w kierunku od dołu do góry. Nie przesadzaj z ilością kosmetyku i poświęć uwagę każdej smarowanej partii. Trzymając się tych zasad możesz mieć pewność, że Twoja skóra zacznie efektownie i estetycznie się zabarwiać.

Pamiętaj, żeby wybierając balsam brązujący wybrać koloryt odpowiadający Twojej karnacji. Podobnie, jak w przypadku samoopalaczy, balsamy brązujące dedykowane są różnym odcieniom skóry i przynoszą różne efekty. Źle dobrany kosmetyk może spowodować, że Twoja skóra zabarwi się nierównomiernie lub przybierze nienaturalny koloryt.

 

więcej> mniej<

Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie