Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 63 zł 0 zł do 63 zł
  1. Nowość (1)
Pokaż:
Sortuj wg:

Balsamy brązujące i rozświetlające do ciała

Piękna opalenizna i zdrowy, ujednolicony koloryt skóry, to pragnienie większości z nas. Co zrobić, aby efekt słonecznej opalenizny utrzymać nawet wtedy, gdy nie mamy kontaktu ze słońcem? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzą rozświetlające i brązujące balsamy do ciała.

Być może nie masz możliwości zażywania kąpieli słonecznych, twoja skóra jest zbyt delikatna aby wystawiać ją na działanie promieni ultrafioletowych emitowanych przez słońce lub solarium albo po prostu brak ci na to czasu. Nie oznacza to, że masz całkowicie zapomnieć o promiennym odcieniu opalonej skóry!

Działanie balsamów brązujących

Dzięki odpowiedniej formule, balsamy brązujące spełniają kilka istotnych funkcji. Nawilżają i odżywiają skórę, niektóre z nich mają właściwości ujędrniające, jeszcze inne pomagają w likwidacji cellulitu. Dodatkowo występują w zróżnicowanych gamach zapachowych, dzięki czemu każdy może wybrać balsam najlepiej odpowiadający na jego potrzeby. Niewątpliwie jednak, częścią wspólną każdego balsamu rozświetlającego i brązującego jest stopniowe działanie wpływające na poprawę kolorytu skóry. Przy regularnym stosowaniu balsamu brązującego, twoja skóra będzie nie tylko zadbana i odżywiona, ale uzyskasz też efekt słonecznej opalenizny, niczym prosto z plaży!

Wybierz balsam brązujący dopasowany do twojej karnacji i indywidualnych potrzeb twojej skóry. Ciesz się osiągniętym efektem rozświetlającym, bez konieczności spędzania długich godzin na opalaniu.

więcej> mniej<