Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 41 zł 0 zł do 41 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Sole, konfetti i kule do kąpieli

Dla niejednej osoby kąpiel jest forma rytuału, oderwaniem od rzeczywistości, skutecznym sposobem na relaks i zapomnienie o codziennych zmartwieniach. Ważne więc, aby wzbogacić ją o doskonale skomponowane kosmetyki do kąpieli i wzmocnić doznania z czerpanej przyjemności. Sole, kule i konfetti do kąpieli to idealny sposób na urozmaicenie tej niezwykle odprężającej czynności.

Kule do kąpieli

Łączą w sobie odżywcze dla skóry właściwości, zapewniają nawilżenie a ponadto są efektowne. Kiedy kula zostanie zanurzona w ciepłej wodzie, natychmiast zaczyna się rozpuszczać. W zależności od nabytej kuli, woda staje się kolorowa, a wokół zaczyna unosić się przyjemna i subtelna woń wybranego zapachu. To przyjemność nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.

Sole do kąpieli

Są fantastycznym sposobem na regenerację naskórka podczas zażywania kąpieli. Sól do kąpieli nawilża, oczyszcza, wygładza, odżywia i pielęgnuje skórę, zapewniając jednocześnie subtelne walory zapachowe.

Konfetti do kąpieli

Może zastąpić mydło, spełniając doskonale swoją rolę. W kąpieli ważne jest jednak także dbanie o pielęgnację skóry. Poza funkcją myjącą, konfetti do kąpieli zapewnia także wrażenia estetyczne. Subtelny zapach, zabarwienie wody, a niekiedy nawet możliwość uzyskania obfitej piany, to tylko kilka z zalet konfetti do kąpieli. Nieużywane mogą stanowić idealną ozdobę w łazience. Nie wierzysz?

Przekonaj się na własnej skórze!

Nie zwlekaj i uzupełnij swoje kosmetyczne zapasy!

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie