Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 139 zł 0 zł do 139 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Peelingi do ciała

Czy wiesz, że skóra na Twoim ciele zasługuje na taką samą pielęgnację, jak skóra twarzy? Podobnie, jak na twarzy, tworzą się na niej warstwy obumarłego naskórka i podobnie, jak twarz, skóra na Twoim ciele narażona jest na zanieczyszczenia i czynniki zewnętrzne.

Żeby zapewnić swojemu ciału kompleksową pielęgnację, nie wystarczy codzienne stosowanie żelu pod prysznic i balsamu do ciała. Przed nawilżeniem, musisz odpowiednio przygotować skórę, aby mogła czerpać korzyści z zastosowanych później kosmetyków nawilżających.

Jak to zrobić?

Skuteczne w takich działaniach są peelingi do ciała. Stosujesz je w czasie kąpieli po użyciu żelu do mycia. Peelingi do ciała wybieraj zgonie z potrzebami Twojej skóry. Jeżeli jest wiotka i mało sprężysta, zastosuj ujędrniający peeling do ciała, jeżeli jest sucha i brakuje jej blasku, wybierz odżywczy peeling do ciała. W gamie produktów peelingujących, znajdziesz też takie, do stosowania na co dzień, jak np. cukrowy peeling do ciała czy nawilżający peeling do ciała peeling enzymatyczny. Jeśli Twoja skóra jest szorstka, wygładzający peeling do ciała pomoże Ci w przywróceniu jej dobrej kondycji. Do zadań specjalnych, dobry peeling do ciała to taki, który skutecznie usunie obumarły naskórek. Do takich właśnie należy peeling gruboziarnisty. Do ciała wrażliwego na kosmetyki, wybieraj takie, które mimo właściwości złuszczających nie podrażniają skóry. Naturalny peeling do ciała doskonale spełni swoją rolę. Oczyści Twoje ciało z zanieczyszczeń, nadmiaru sebum i obumarłego naskórka, dodatkowo odżywi skórę i przygotuje ją do aplikacji balsamu.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie