Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 40 zł 0 zł do 40 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Olejki i płyny do kąpieli

Długa i przyjemna kąpiel to doskonała forma relaksu i sposób na odprężenie po ciężkim dniu. Jeżeli chcesz, aby twoja kąpiel nabrała wyjątkowego charakteru, wzbogać ją o ulubiony płyn lub olejek do kąpieli. Ich konsystencja jest bardziej gęsta i wydajna, niż w przypadku klasycznych żeli do mycia ciała, dzięki czemu tworzą powłokę ochronną na skórze i zapewniają jej ochronę na dłużej.

Olejki i płyny do kąpieli

Dostępne w Kontigo olejki do kąpieli są wzbogacone o minerały, które wnikając w głąb skóry uczynią ją nawilżoną i aksamitną. Płyny do kąpieli, z dodatkiem protein, ujędrnią twoją skórę i sprawią, że poczujesz odprężenie oraz znaczną poprawę kondycji skóry. Olejki do kąpieli o wzbogaconej w proteiny formule nie tylko myją, ale też dostarczają składniki mineralne niezbędne dla zachowania zdrowej i zadbanej skóry. Skomponuj więc własne, domowe SPA, wybierając płyn lub olejek najbardziej odpowiadający twoim potrzebom. Zaopiekuj się swoim ciałem odżywiając i nawilżając swoją skórę na co dzień.

Połącz codzienną pielęgnację ciała z nutą aromaterapii. Zadbaj o swoje samopoczucie, zachwyć zmysły i zadbaj o doskonały nastrój. Poczuj się, jak w ekskluzywnym salonie odnowy biologicznej. Pozwól sobie na kojące chwile zapomnienia i beztroski. Relaksująca kąpiel z wykorzystaniem olejków to nie tylko odpoczynek, ale również dawka pozytywnej energii. To doskonały sposób na przywrócenie równowagi i wewnętrznego spokoju.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie