Filtruj :
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 35 zł 0 zł do 35 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Mydła kosmetyczne w płynie i kostce

Codziennie używasz wielu różnych kosmetyków, ale chyba najbardziej popularnym i powszechnym jest mydło, używane do pielęgnacji skóry dłoni, ale również do całego ciała. Dlatego naprawdę warto, żeby wybrać odpowiedni jego rodzaj, bo poza zapewnieniem czystości, spełnia ono także wiele innych, niezwykle istotnych funkcji.

Duża różnorodność mydeł

W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów mydła. Możesz wybierać pomiędzy tradycyjnymi mydłami w kostkach, przez mydła natralne,  i bardziej „nowoczesne” mydłami w płynach. Bardzo bogata jest również gama zapachowa – od zapachów świeżych i orzeźwiających po słodkie i korzenne. Dlatego z łatwością znajdziesz produkt, który spełni nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.

Właściwości pielęgnacyjne mydła kosmetycznego

Jednak konsystencja i zapach to nie wszystko. Odpowiednio dobrane mydło działa zawiera składniki działające przeciwbakteryjnie, ale jednocześnie nie powodujące zniszczenia warstwy lipidowej, czyli naturalnego płaszcza ochronnego twojej skóry. Dzięki temu sprawia, że poczujesz się nie tylko czysto, ale również bezpiecznie. Dlatego, w odróżnieniu od środków o działaniu silnie przeciwbakteryjnym, mydło powinno mieć neutralne pH.

Kosmetyk ten może mieć również działanie regeneracyjne i łagodzić podrażnienia. Dodatkowo substancje w nim zawarte mogą powodować wzmocnienie włókien kolagenowych odpowiadających za jędrność, gładkość oraz elastyczność twojej skóry. Oznacza to, że mydło może być nie tylko kosmetykiem czyszczącym, ale jednocześnie pełnoprawnym kosmetykiem pielęgnacyjnym, który sprawi, że twoja skóra będzie wyglądała pięknie i młodo.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie