Filtruj :
  1. L'biotica (2)
  2. Biolove (2)
  3. Cettua (1)
  4. Soraya (1)
  5. Skinlite (1)
  6. Pilaten (1)
  7. A'Pieu (1)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 25 zł 0 zł do 25 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Maski i peelingi do rąk i stóp

Skóra dłoni i stóp każdego dnia jest poddawana działaniu wielu czynników zewnętrznych. Na te części ciała negatywnie wpływa między innymi niska temperatura, wilgoć czy promieniowanie słoneczne. Czynniki te mogą powodować szybsze starzenie się skóry. By temu przeciwdziałać oraz przywrócić skórze dłoni i stóp zdrowy, zadbany wygląd należy pamiętać o codziennych zabiegach pielęgnacyjnych.

 

Peelingi do rąk i stóp

Aby wzmocnić działanie stosowanych kosmetyków należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu skóry do stosowanych zabiegów kosmetycznych. Stosujesz odżywcze i nawilżające kremy do stóp i dłoni? To doskonale! Nie zapominaj jednak o tym, że każdy nawilżający kosmetyk wchłonie się lepiej, jeżeli wcześniej usuniesz obumarłą warstwę naskórka. W tym celu posłużą ci peelingi do stóp i peelingi do dłoni. Delikatna formuła kosmetyków nie powoduje podrażnień i stanowi idealną bazę pielęgnacyjną. Peelingi do stóp i dłoni dodatkowo odżywiają i nawilżają skórę, dzięki czemu efekt jest niemal natychmiastowy.

Spraw, że twoje dłonie będą piękne i nawilżone a stopy gładkie i odżywione. Dodatkową zaletą stosowania peelingu jest przyspieszenie procesu regeneracji skóry poprzez pobudzenie wytwarzania nowych komórek. Preparaty do peelingu często wzbogacone są w składniki, które pozwalają walczyć także z innymi problemami jak na przykład z nadmierną potliwością.

Peeling rąk i stóp to zabieg bardzo przyjemny. I wystarczy wykonywać go raz w tygodniu, by uzyskać oczekiwane efekty. Dlatego nie czekaj i uzupełnij zasoby kosmetyków uzupełniając je o niezbędny peeling do rąk i peeling do stóp.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie