Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 23 zł 0 zł do 23 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kremy do stóp

Czy podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych swojego ciała pamiętasz o stopach? Nie? Zatem musisz to jak najszybciej nadrobić! Stopy są podatne na podrażnienia i wysuszanie nie mniej, niż pozostałe partie ciała. A często nawet bardziej. Niewłaściwa pielęgnacja lub jej brak może spowodować, że skóra twoich stóp stanie się sucha i popękana. Aby do tego nie dopuścić, stosuj regularnie kremy do stóp.

Piękne i zadbane stopy to marzenie każdej kobiety, stosuj regularnie kremy do stóp!

Doskonale prezentują się w lekkich letnich butach lub sandałkach. Są symbolem kobiecości i często ich atrakcyjność oceniana jest na równi z innymi atrybutami piękna. Dlatego by stopy pięknie wyglądały latem, należy o nie dbać przez cały rok. Szczególnie zimą i wczesną wiosną, kiedy to domagają się wyjątkowej uwagi. Niestety tym okresie z reguły je pomijamy i zapominamy jak ważna jest ich pielęgnacja. A należy pamiętać, że grube zimowe obuwie sprzyja wysuszaniu skóry stóp.

Co robić, gdy twoje stopy wymagają wzmożonej regeneracji? Wybierz regenerujący krem do stóp z mocznikiem, który intensywnie nawilży, odżywi i ukoi przesuszony lub popękany naskórek na stopach. Dobroczynny wpływ kremów do stóp uczyni je odżywionymi, wyraźnie gładszymi oraz aksamitnymi w dotyku. Dzięki codziennej aplikacji twoje stopy zyskają atrakcyjny i zadbany wygląd. Dodatkowo regularnie stosowany kosmetyk pozwoli na utrzymanie prawidłowego pH skóry i w efekcie zminimalizuje ryzyko powstawania nieprzyjemnych zapachów. Krem do stóp powinien być jednym z podstawowych kosmetyków w twoim zakupowym koszyku!

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie