Filtruj :
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 12 zł 0 zł do 12 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Antyperspiranty do stóp

Długie godziny spędzane w obuwiu, warunki utrudniające utrzymanie właściwej higieny stóp czy indywidualne predyspozycje do nadmiernej potliwości to powody mogące wywoływać nieprzyjemny zapach stóp i związany z tym dyskomfort. Zdecydowanie najczęstszym powodem powstawania przykrego zapachu są bakterie, rozwijające się w czasie wydzielania przez naszą skórę potu. Nadmierna potliwość z kolei, sprzyja namnażaniu się bakterii. Jak poradzić sobie z problemem spoconych stóp i zachować poczucie świeżości oraz komfortu na dłużej?

Pomogą w tym dostępne na rynku antyperspiranty do stóp. Sposób ich działania hamuje pracę gruczołów odpowiedzialnych za wydzielanie potu, dzięki czemu możemy cieszyć się suchą skórą stóp i nie martwić o wystąpienie nieprzyjemnego, krępującego zapachu.

Formuła antyperspirantów do stóp

Składniki w antyperspirantach do stóp są dobrane odpowiednio tak, aby sprawiły, że znika problem z nadmiernym poceniem, a nieprzyjemny zapach jest neutralizowany. Dodatkowo, antyperspiranty do stóp mają działanie kojące i antybakteryjne. Wzbogacone o substancje zapachowe blokery potu do stóp powodują, że twoje stopy są świeże i pachnące przez długi czas. Zawarte w antyperspirantach składniki odżywcze dodatkowo nawilżają skórę stóp i uzupełniają niezbędne składniki i minerały. Zapomnij o problemie z nadmierną potliwością stóp. Wybierz antyperspirant do stóp dla siebie i zapewnij sobie komfort na cały dzień.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie