Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 110 zł 0 zł do 110 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kosmetyki pielęgnacji do stóp i dłoni

Podczas codziennej pielęgnacji często zapominamy o naszych dłoniach i stopach. A to właśnie dłonie są naszą wizytówką, podobnie jak stopy, które najbardziej odkrywamy latem. Dłonie są ciągle narażone na otarcia i mikrourazy, a także mają kontakt z wieloma zanieczyszczonymi powierzchniami. Warto więc pamiętać o regularnym stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji dłoni, aby zachować ich zdrowy wygląd i odpowiednie nawilżenie skóry.

Warto nosić przy sobie kremy do rąk. W ofercie znajdziemy różne pojemności tubek, dzięki czemu wybierzemy krem, który będzie nam najbardziej pasował np. do wielkości naszej torebki. Warto zwrócić uwagę także na składniki kremów. Najlepiej wybierać sprawdzone marki. Równie ważna jest także pielęgnacja stóp. Jeśli chcemy, aby latem wyglądały one nieskazitelnie, musimy myśleć o nich znacznie wcześniej. Pielęgnację warto zacząć od złuszczającego naskórek peelingu do stóp, który także pobudza mikrokrążenie. Po peelingu skórę musimy nawilżyć odpowiednimi kosmetykami do stóp. Najlepsze będą zmiękczające kremy do stóp. Dzięki nim skóra stóp będzie świeża i zdrowa.

W sklepie Kontigo znajdziesz wiele kosmetyków do stóp i dłoni wartych uwagi! W zakresie pielęgnacji rąk warto pokusić się na produkty marki Ziaja oraz pachnące kremy Biolove oraz na mocno nawilżające kremy Neutrogena i Clarena. Do stóp warto użyć kasztanowego kremu firmy Ziaja, który zadba o zmęczone stopy. Warto zwrócić uwagę na krem do stóp nawilżająco - zmiękczający od marki Clarena, który intensywnie nawilża skórę dzięki 30-procentowej zawartości mocznika. Może on być używany zarówno do stóp, jak i dłoni, kolan czy łokci. Świetnie sprawdzi się także krem marki Neutrogena, który koi oraz daje przyjemne uczucie chłodu i odprężenia.

 

więcej> mniej<

Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie