Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 15 zł 0 zł do 15 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Plastry, żele i kremy do depilacji

Wybór sposobu na usunięcie zbędnego owłosienia przyprawia niekiedy o zawrót głowy. Aby skutecznie poradzić sobie z zadaniem, nie potrzebujesz wcale wizyty w salonie kosmetycznym ani stosowania czasochłonnych i skomplikowanych metod. Zapomnij o inwazyjnych i ryzykownych zabiegach. Wystarczy odpowiednio dobrany kosmetyk do depilacji i wszystko stanie się łatwe!

Jak depilować poszczególne partie ciała? Dzięki kremom i żelom do depilacji

Do depilacji rąk lub nóg wybierz krem do depilacji lub plastry do depilacji. Szybko i w prosty sposób pozbędziesz się włosków, a twoja skóra pozostanie gładka i zadbana na dłużej. Aby pozbyć się włosków z twarzy, zastosuj dedykowane plastry do depilacji twarzy. Ich formuła dostosowana została do delikatnej struktury, jaka występuje na skórze twarzy. Dzięki temu złagodzisz możliwe podrażnienia oraz zaczerwienienia, występujące niekiedy po depilacji. Jeśli marzysz o gładkich pachach oraz bikini, użyj kremów do depilacji bikini lub plastrów do depilacji pach oraz bikini. Zminimalizujesz ryzyko wystąpienia podrażnień, zapewniając sobie nieskazitelnie gładką skórę.

Twoja skóra jest delikatna i wymaga takiego samego kosmetyku? Wybierz dla siebie plastry do depilacji lub krem do depilacji przeznaczone do skóry wrażliwej.

Wolisz tradycyjne metody? W porządku. Nie zapominaj jednak o ochronie swojej skóry i stosowaniu żeli do depilacji ułatwiających stosowanie maszynki do golenia. Pomoże ci to uniknąć podrażnień i uszkodzeń skóry podczas golenia.

więcej> mniej<

Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie