Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 60 zł 0 zł do 60 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Maszynki do golenia damskie

Pomimo, że stosowanie maszynki do golenia jest najpopularniejszą metodą usuwania niechcianego owłosienia, to przez wiele lat kobiety były skazane na używanie tych samych maszynek co mężczyźni. A przecież męski zarost zdecydowanie różni się od delikatnych włosków na ciele kobiety. Podstawową różnicą jest ich grubość i twardość. Na szczęście te czasy już dawno odeszły w niepamięć i teraz bez żądnych przeszkód możesz używać maszynki dostosowanej do specyficznych wymagań kobiet, a przy okazji zapewniającej najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Dopasowanie maszynek do potrzeb kobiety

Faktem jest, że skóra kobiety jest zdecydowanie cieńsza i delikatniejsza niż skóra mężczyzny. Dlatego maszynki dedykowane płci pięknej pełne są systemami, mającymi ograniczyć ryzyko podrażnień, skaleczeń czy otarć. Większość dostępnych maszynek zawiera również formuły nawilżające, czyli specjalne paski lub obwódki, dzięki którym nie ma konieczności stosowania dodatkowych kosmetyków zarówno w trakcie jak i po zabiegu pielęgnacyjnym.

Maszynki do golenia dla kobiet zaprojektowane są w taki sposób, aby umożliwiać golenie nawet najbardziej niedostępnych miejsc. Natomiast specjalne materiały wykorzystywane w budowie rękojeści powoduje, że używanie maszynki pod prysznicem jest bezpieczne i komfortowe.

Bardzo ważne jest, żeby używać tylko ostrych maszynek. Dlatego należy je wymieniać co kilka użyć. Na rynku dostępne są maszynki jednorazowe jak również takie z wymiennymi ostrzami, a niektóre z nich wyposażone są we wskaźniki zużycia ostrza.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie