Kontigo.pl - Odkryj świat wyjątkowych kosmetyków...
Zamknij

Perfumy by Sandra Kubicka

Z miłości do bycia sobą

Sandra Kubicka to kobieta pełna kontrastów - pełna dziewczęcego uroku, radości i przebojowości, a jednocześnie zmysłowa, pewna siebie i uwodzicielska. Delikatna i silna jednocześnie. Mimo, że pokazuje różne oblicza, zawsze jest sobą. Podobnie jak każda z nas. To właśnie złożoność kobiecej natury stała się dla Sandry inspiracją do zaprojektowania niezwykłych perfum All Day i All Night, które sprawią, że odnajdziesz w nich siebie. Niezależnie od nastroju i pory dnia.

Dbałość o każdy szczegół

Sandra Kubicka zadbała o każdy szczegół All Day i All Night, pracując zarówno nad wyborem kompozycji zapachowej, jak i nad ich elegancką oprawą. Na każdym etapie tworzenia tych unikatowych zapachów modelce towarzyszyły jej najbliższe osoby - począwszy od wyboru nut zapachowych ukazujących w najbardziej trafny sposób jej charakter, po udział w sesji zdjęciowej reklamującej markę. Wszystko po to, by oddać w Twoje ręce perfumy, które wydobędą piękno i harmonię tkwiące w kontrastujących obliczach kobiecej natury – urzekającym dziewczęcym uroku oraz mocy seksualności i zmysłowości.

Przebojowa za dnia, zmysłowa nocą

All day i All night są odzwierciedleniem osobowości i stylu życia Sandry Kubickiej. Każda z kompozycji zapachowej przedstawia inną definicję kobiecości. All Day przywołuje na myśl rozgrzewające promienie słońca. Pozytywnie nastraja, dodaje energii i pewności siebie, tak aby z lekkością zdobywać każdy dzień. Urzeka głębią eleganckiego zapachu wanilii połączonego z powiewem ożywiających nut owocowych. Z kolei magnetyczna kompozycja kwiatowo-orientalna All Night, z wyraźnym akcentem wanilii, jaśminu i pieprzu oraz dodatkiem płatków złota to kwintesencja nowoczesnej i niezależnej kobiety. Podkreśla zmysłowe, uwodzicielskie i odrobinę pikantne oblicze kobiecej natury.

Jaką kobietą dziś jesteś?