Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 120 zł 0 zł do 120 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kosmetyczki damskie i pojemniki na kosmetyki

Posiadanie wielu kosmetyków jest chyba wpisane w kobiecą naturę. Większość z nas ma specjalnie wygospodarowane miejsce w łazienkowej toaletce, gdzie przechowuje swoje ulubione produkty. Od kremów do twarzy po kosmetyki do makijażu. Jednak niestety, naszej łazienkowej szafki nie możemy zabierać ze sobą wychodząc z domu, a kilka podstawowych kosmetyków, jednak przydałoby się posiadać pod ręką w torebce.

Aby zawsze mieć pewność, że gdy Twój makijaż wymaga drobnej poprawy, nie brakuje Ci pudru lub błyszczyku albo gdy czujesz, że potrzebujesz odświeżenia, możesz sięgnąć po mgiełkę do ciała albo chusteczki odświeżające, powinnaś wyposażyć się w niezbędnik, jakim jest kosmetyczka!

Wyjątkowe kosmetyczki damskie

Jeżeli ma służyć, jako podstawowe wyposażenie codziennego asortymentu, jaki zabierasz ze sobą wychodząc z domu, niezbędna jest Ci kosmetyczka do torebki. Zmieścisz w niej podstawowe kosmetyki, a przy tym zabezpieczysz je przed zagubieniem lub przypadkowym wybrudzeniem wnętrza torby. Jednocześnie, kosmetyczka pozwoli Ci zachować w torebce porządek, a wszystkie kosmetyki zachowasz w jednym, przeznaczonym do tego miejscu.

Podobna zasada dotyczy wyjazdów na dłużej. Tym razem jednak, z oczywistych powodów, potrzebny jest Ci pojemnik na kosmetyki większych gabarytów. O ile na co dzień nie zabierasz ze sobą żelu pod prysznic czy peelingu do ciała, o tyle wakacyjny lub weekendowy wyjazd, to zupełnie inna sprawa. Duża kosmetyczka sprawdzi się doskonale. Zmieścisz w niej to, czego potrzebujesz, jednocześnie zabezpieczając buteleczki i tubki przed zgnieceniem i wydostaniem się płynów z opakowań. Zbiornik na kosmetyki w postaci kosmetyczki lub usztywniany kuferek to rozwiązanie idealne w podróży. Niezależnie od tego jaką wersję wybierzesz, możesz być pewna, że Twoje kosmetyki do pielęgnacji będą zabezpieczone i uporządkowane.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie