Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 120 zł 0 zł do 120 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kosmetyczki damskie i pojemniki na kosmetyki

Wybierając się w długą podróż musimy pamiętać o spakowaniu wielu rzeczy. Na początku ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru walizki. Następnie należy skupić się na doborze ubrań, butów i akcesoriów. W żadnej jednak walizce nie może zabraknąć damskiej kosmetyczki.

Wyjazdy są dla kobiet prawdziwym wyzwaniem. Pojawia się pytanie: jak zmieścić moje najpotrzebniejsze kosmetyki do małej kosmetyczki? Warto w takim momencie zrobić dokładną selekcję i wybrać te kosmetyki, które są nam naprawdę potrzebne oraz te, które możemy dokupić na miejscu.

Jeśli jesteśmy przywiązane do produktów lub nasza skóra źle znosi ich zmianę, warto wyposażyć się w małe pojemniki na kosmetyki. Przelanie ulubionego żelu pod prysznic czy szamponu zajmie dosłownie chwilę. Pojemniki są niewielkie, dzięki czemu idealnie wpasują się do każdej kosmetyczki, a jednocześnie wystarczą na kilkudniowy wyjazd. Wszystko zależy od tego, jakiej ilości danego produktu zużywamy oraz na jak długo wyjeżdżamy.

Małe damskie kosmetyczki, które możemy trzymać w bagażu podręcznym jak i pojemniki na kosmetyki, świetnie sprawdzą się na weekendowe wyjazdy czy letni odpoczynek. Koniecznie skorzystaj z oferty Kontigo!

 

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie