Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 14 zł 0 zł do 14 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Akcesoria do pedicure

Regularna pielęgnacja ciała jest niezwykle ważna. Często jednak pomijamy w niej stopy. Przypominamy sobie o nich dopiero na wiosnę, kiedy przygotowujemy się na letnie urlopy i  myślimy o modnych sandałkach. Warto jednak pamiętać o pielęgnacji stóp przez cały rok, ponieważ tylko systematyczne działania przyniosą oczekiwane efekty.

Aby utrzymać nasze stopy w dobrej kondycji warto przynajmniej raz w tygodniu przygotować sobie długą kąpiel. Dzięki niej skóra delikatnie zmięknie, a  zrogowaciały naskórek będzie przygotowany do kolejnych czynności pielęgnacyjnych.

W pielęgnacji stóp bardzo ważne zadanie spełniają peelingi. Przynajmniej raz w tygodniu powinnyśmy wykonać domowy peeling - najlepiej gruboziarnisty - aby skutecznie usunąć martwy naskórek. Bardzo dobrze sprawdzą się także peelingi w formie skarpetek. Zakładamy je na umyte stopy, najlepiej wieczorem, a skóra w ciągu tygodnia będzie pięknie złuszczona.

Przydatne w pielęgnacji stóp mogą okazać się akcesoria do pedicure. W każdej łazience powinno znaleźć się miejsce na pumeks oraz tarkę to pięt. Pumeks wykonany jest z ze specjalnego rodzaju kamienia i należy do najczęściej wybieranych akcesoriów do stóp. Dzięki niemu usuniemy zgrubiałą skórę i stare odciski. Tarki do pięt wybierane są niezwykle często ze względu na wygodną rączkę. Tarki posiadają dwie strony. Z jednej strony mamy powierzchnię gruboziarnistą, idealną do mocnego ścierania naskórka. Druga strona jest delikatniejsza i służy do wygładzenia skóry pięt. Po takim zabiegu warto posmarować stopy kremem nawilżającym do stóp i pozostawić do wchłonięcia.

W ofercie Kontigo znajdziesz akcesoria do pedicure wielu sprawdzonych marek. Twoje stopy zasługują na najlepszą pielęgnację!

 

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie