Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 13 zł 0 zł do 13 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Polerki i pilniki do paznokci

Aby zachować dobrą kondycję dłoni i paznokci i cieszyć się ich zdrowym i estetycznym wyglądem, nie musisz regularnie odwiedzać salonu kosmetycznego. Wystarczy, jeśli dwa razy w miesiącu zafundujesz swoim dłoniom i paznokciom odrobinę luksusu i wykonasz SPA w domowym zaciszu. Jak się do tego zabrać? To bardzo proste. Potrzebujesz kilku podstawowych akcesoriów.

Pilniki i polerki do paznokci

Zmywacz do paznokci. Oczyść płytkę bardzo dokładnie. Zwróć uwagę, aby na paznokciach nie było pozostałości po odżywce lub lakierze do paznokci.

Namocz dłonie w roztworze zmiękczająco-pielęgnującym dedykowanym dłoniom i paznokciom. Skóra będzie miękka, a paznokcie i skórki wokół gotowe do zabiegów. Możesz też wykonać maseczkę nawilżającą lub regenerującą.

Wykonaj delikatny peeling dłoni. Pozbycie się obumarłego naskórka i ewentualnych odcisków znacznie poprawi kondycję Twoich dłoni i przywróci im aksamitność.

Pozbądź się skórek wycinając je ostrożnie przy użyciu radełka lub cążków albo odsuń drewnianym patyczkiem. Paznokciom natomiast nadaj kształt i wyrównaj krawędzie. Pomogą Ci w tym pilniki do paznokci. Najbardziej skuteczny będzie pilnik do paznokci papierowy lub pilnik szklany do paznokci. Są one znacznie bardziej delikatne od pilników gruboziarnistych czy metalowych. Używając jednego z nich, zminimalizujesz ryzyko rozdwajania się paznokci.

Wypoleruj płytkę z zewnątrz. Polerki do paznokci to akcesoria, które są niezbędne przy wykonywaniu manicure. Polerka, czy inaczej mówiąc – pilnik do polerowania paznokci, usunie pozostałości po zanieczyszczeniach, skórkach oraz wyrówna płytkę paznokcia. Nie przesadzaj z polerowaniem. Sensem tego zabiegu jest usunięcie jedynie cienkiej, wierzchniej warstwy płytki.

Zastosuj odżywkę do paznokci i ewentualnie kolorowy lakier.

 

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie