Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Filtruj :
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 14 zł 0 zł do 14 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Polerki i pilniki do paznokci

Aby zachować dobrą kondycję dłoni i paznokci i cieszyć się ich zdrowym i estetycznym wyglądem, nie musisz regularnie odwiedzać salonu kosmetycznego. Wystarczy, jeśli dwa razy w miesiącu zafundujesz swoim dłoniom i paznokciom odrobinę luksusu i wykonasz SPA w domowym zaciszu. Jak się do tego zabrać? To bardzo proste. Potrzebujesz kilku podstawowych akcesoriów.

Zmywacz do paznokci. Oczyść płytkę bardzo dokładnie. Zwróć uwagę, aby na paznokciach nie było pozostałości po odżywce lub lakierze do paznokci.

Namocz dłonie w roztworze zmiękczająco-pielęgnującym dedykowanym dłoniom i paznokciom. Skóra będzie miękka, a paznokcie i skórki wokół gotowe do zabiegów. Możesz też wykonać maseczkę nawilżającą lub regenerującą.

Wykonaj delikatny peeling dłoni. Pozbycie się obumarłego naskórka i ewentualnych odcisków znacznie poprawi kondycję Twoich dłoni i przywróci im aksamitność.

Pozbądź się skórek wycinając je ostrożnie przy użyciu radełka lub cążków albo odsuń drewnianym patyczkiem. Paznokciom natomiast nadaj kształt i wyrównaj krawędzie. Pomogą Ci w tym pilniki do paznokci. Najbardziej skuteczny będzie pilnik do paznokci papierowy lub pilnik szklany do paznokci. Są one znacznie bardziej delikatne od pilników gruboziarnistych czy metalowych. Używając jednego z nich, zminimalizujesz ryzyko rozdwajania się paznokci.

Wypoleruj płytkę z zewnątrz. Polerki do paznokci to akcesoria, które są niezbędne przy wykonywaniu manicure. Polerka, czy inaczej mówiąc – pilnik do polerowania paznokci, usunie pozostałości po zanieczyszczeniach, skórkach oraz wyrówna płytkę paznokcia. Nie przesadzaj z polerowaniem. Sensem tego zabiegu jest usunięcie jedynie cienkiej, wierzchniej warstwy płytki.

Zastosuj odżywkę do paznokci i ewentualnie kolorowy lakier.

Na koniec nawilż dłonie serum lub kremem do rąk.

więcej> mniej<