Filtruj :
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 7 zł 0 zł do 7 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Patyczki i radełka do skórek

Czy wiesz, że wbrew pozorom, skóra dłoni oraz skórki wokół paznokci, są niezwykle delikatne i wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych? Aby utrzymać je w dobrej kondycji, musisz pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Niezależnie od tego, czy jesteś kobieta czy mężczyzną, Twoje dłonie stanowią wizytówkę. Zadbane skórki wokół paznokci nie pozostają niezauważone. Jeżeli nie dbasz o nie właściwie, zaczną się zadzierać i pękać. To nie tylko nieestetyczne, ale również może być bolesne i prowadzić do zakażeń. Jak zatem zadbać o paznokcie i skórki wokół nich?

Przede wszystkim pamiętaj o diecie oraz nawilżaniu. Dostarczanie składników odżywczych do organizmu, ma wpływ na całe Twoje ciało. Także dłonie czerpią dobroczynne składniki z pożywienia, jakie dostarczasz do organizmu. Aby ochronić dłonie i skórki przed działaniem czynników zewnętrznych takich, jak detergenty, twarda woda, wiatr czy zmiana temperatur, stosuj kremy nawilżające i odżywcze. Podczas sprzątania używaj rękawiczek, które zapobiegną podrażnieniom w wyniku kontaktu dłoni ze środkami chemicznymi.

Dla poprawienia efektywności pielęgnacji dłoni, pomyśl o skórkach wokół paznokci. Zadbaj o to, aby nie nachodziły na płytkę paznokcia i nie były przerośnięte. Pomogą Ci w tym patyczki do skórek i radełka do skórek. Żeby uniknąć podrażnień w czasie wykonywania manicure, stosuj drewniane patyczki do odsuwania skórek. Są bezpieczne dla płytki paznokcia i delikatne dla skórek. Zanim jednak sięgniesz po patyczki do odsuwania skórek, wykonaj domowe SPA dla dłoni. Namocz skórki w ciepłej wodzie z dodatkiem zmiękczającego środka do skórek.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie