Filtruj :
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 16 zł 0 zł do 16 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Nożyczki, obcinacze i cążki do paznokci

Dłonie to nasza wizytówka i zwykle nie zapominamy o ich pielęgnacji, nie wykluczając paznokci. A co ze stopami zwłaszcza poza porą wiosenno-letnią, gdy na bok odkładasz sandałki z odkrytymi palcami? Zarówno paznokcie dłoni, jak i paznokcie stóp, zasługują na taką samą uwagę podczas pielęgnacji. Nie tylko ze względów estetycznych, ale także dla utrzymania ich doskonałej kondycji.

Czy wiesz, że samo stosowanie odżywki nie wystarczy, jeżeli Twoje paznokcie nie będą odpowiednio dotlenione? Nierówne, poszarpane i rozdwojone, wcale nie ułatwiają pobierania przez płytkę składników odżywczych z kremów, serum i balsamów. Potrzebne Ci są również odpowiednie akcesoria do pielęgnacji paznokci. To zrozumiałe, że każdy lubi coś innego i że może nie odpowiadać Ci stosowanie pilników do paznokci oraz radełek do skórek. Nie znaczy to, że możesz teraz beztrosko zrezygnować z zabiegów pielęgnacyjnych. Wybierz coś dla siebie spośród dostępnych w Kontigo akcesoriów takich, jak nożyczki do skórek, cążki do skórek, cążki do paznokci lub obcinaczki do paznokci.

Są one szczególnie pomocne zwłaszcza w pielęgnacji i wyrównywaniu paznokci u stóp lub bardzo mocnych i twardych paznokci, których piłowanie jest trudne. Obcinanie paznokci może także stanowić etap poprzedzający wyrównanie pilnikiem. Dzięki obcinaniu szybko skrócić paznokcie do pożądanej długości, a przy pomocy pilnika wyrównasz ich krawędzie.

Skórki, które nie nachodzą na powierzchnię płytki, również wyglądają znacznie bardziej estetycznie oraz nie hamują wzrostu paznokcia. Zatem – do dzieła!

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie