Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 18 zł 0 zł do 18 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Naklejki i ozdoby do paznokci

Dłonie są niewątpliwie naszą wizytówką. Dbanie o dłonie obejmuje jednak nie tylko skórę i jej odpowiednie nawilżanie, ale również paznokcie. Paznokcie nie muszą być długie. Najważniejsze, aby były mocne i wypielęgnowane.

Naklejki o ozdoby do paznokci

Ozdabianie paznokci na co dzień, może być skomplikowane. Brak czasu, czy zwykły brak potrzeby tworzenia pstrokatych wzorków, to wystarczający powód, aby w zwyczajne dni, paznokcie były jedynie zabezpieczone odżywką. Ale przyjęcia okolicznościowe, to już zupełnie inny temat.

Jeśli wybierasz się na spotkanie z przyjaciółmi, studniówkę, bal sylwestrowy albo wesele, zwykle dbasz o uczesanie i makijaż. Odmień również swoje dłonie i sprawdź, jakie cuda możesz zdziałać sięgając po akcesoria do ozdoby paznokci. Do urozmaicenia płytki paznokciowej okazjonalnie, w Kontigo dostępne są naklejki do zdobienia paznokci i ozdoby do paznokci, które z łatwością usuniesz po powrocie do domu. Ale możesz zastosować również trwalsze rozwiązanie, dedykowane paznokciom żelowym i hybrydowym. Ozdoby do paznokci żelowych i ozdoby do paznokci hybrydowych wtapiane są w głąb żelu lub lakieru, dzięki czemu utrzymują się przez bardzo długi czas. Gdy uznasz, że chcesz zmienić aktualny wzór, poproś o usunięcie ozdoby swoją kosmetyczkę. Zabieg jest prosty – wystarczy spiłować cienką warstwę, aby wydobyć ozdobę i możliwe jest wybranie nowej lub uzupełnienie warstwy żelu bądź lakieru w klasycznym tonie – bez urozmaicania.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie