Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 36 zł 0 zł do 36 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Akcesoria do manicure

Codzienna pielęgnacja dłoni jest niezwykle ważna. To właśnie one kobiecą wizytówką. Nie wystarczą jednak nawilżające kremy do rąk. Warto zadbać także o estetykę naszych paznokci. Aby były one piękne i mocne należy systematycznie je skracać i odżywiać.

Warto rozpocząć od skrócenia paznokci. Metod jest wiele, a to, którą wybierzemy, zależeć będzie tylko od naszych preferencji. W każdej łazience powinno znaleźć się kilka akcesoriów do manicure, ponieważ za każdym razem nasze paznokcie mogą potrzebować innego rodzaju pielęgnacji.

Do najczęściej wybieranych należą cążki do paznokci. Są niezwykle proste i szybkie w użyciu. Dzięki nim paznokcie mają prosty kształt i wyglądają bardzo estetycznie. Nożyczki do paznokci pozwalają z kolei precyzyjnie skrócić paznokcie. Kobiety pragnące mieć długie i piękne paznokcie najczęściej wybierają pilniki do paznokci. Pozwala on delikatnie skrócić paznokcie oraz nadać im pożądany kształt. Jego użycie wymaga wprawy, ale naprawdę warto. Najczęściej kobiety piłują paznokcie w kształt delikatnych migdałów. Tak przygotowane paznokcie są gotowe do pomalowania naszym ulubionym lakierem lub odżywką.

W ofercie Kontigo znajdziesz wszelkie niezbędne akcesoria do manicure. Szeroki wybór zapewnia możliwość dopasowania akcesoriów do twoich upodobań. Stwórz z Kontigo swój paznokciowy must have.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie