Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 130 zł 0 zł do 130 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Grzebienie i szczotki do włosów

Czy wiesz, że prawidłowe dbanie o kondycję włosów nie zależy tylko od stosowanych kosmetyków? Niezależnie od tego, czy masz długie, krótkie, proste czy kręcone włosy, dla każdych z nich szczotkowanie jest równie ważne.

Codzienne korzystanie ze szczotki do włosów powinno być rytuałem wpisanym w codzienną pielęgnację. Dlaczego ma to tak duże znaczenie? Szczotkowanie włosów przede wszystkim rozdziela je, dzięki czemu mają lepszy dostęp do powietrza i stają się bardziej dotlenione. Czesanie pomaga także skórze głowy, poprawiając jej ukrwienie. Poza tym, regularne stosowanie szczotki lub grzebienia do włosów sprawia, że te kosmyki, które wypadły lub są gotowe, aby wypaść, łatwiej znikają z powierzchni głowy, robiąc miejsce dla nowych, świeżo wyrastających. Ponadto, szczotkując włosy usuwasz z nich zanieczyszczenia. To szczególnie ważne zwłaszcza wtedy, gdy nie myjesz włosów codziennie.

Nie bez znaczenia są akcesoria, których używasz. Profesjonalne szczotki do włosów są znacznie bardziej skuteczne, a czesanie z ich użyciem staje się przyjemne. Wybór szczotki do włosów zależy nie tylko od Twoich indywidualnych preferencji, ale także od rodzaju włosów oraz celu ich zastosowania. Szczotki do modelowania włosów mają inny kształt oraz wykonane są z innego tworzywa, niż np. szczotki do włosów tangle teezer. Szczotki do włosów okrągłe, te do modelowania mają też odpowiednie grubości w zależności od tego, czy masz włosy długie, czy krótkie.

Pamiętaj, aby wybierać takie szczotki do włosów, które ich nie splączą!

Do układania fryzury postaw na profesjonalne szczotki do modelowania włosów. Unikniesz dzięki temu wkręcania kosmyków pomiędzy włókna szczotki.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie