Filtruj :
  1. K! (51)
  2. Ivybands (6)
  3. WOW (2)
  4. Glamour (1)
  5. Featherlocks (1)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 35 zł 0 zł do 35 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Gumki, wsuwki, ozdoby do włosów

Czy nie masz czasami ochoty na urozmaicenie swojego codziennego uczesania? Dla odmiany, proste włosy możesz zamienić w sprężyste loki lub odwrotnie – z intensywnie dotychczas pokręconych pukli, stworzyć proste, klasyczne uczesanie? Lub zamiast długich i rozpuszczonych, wymodelować stylowy kok? Jednak na realizację takich fantazji, zwłaszcza rano, gdy spieszysz się do wyjścia, może brakować czasu.

Jak więc przełamać monotonię codziennej fryzury i nieco ją odmienić? Ozdoby do włosów mogą Ci się przydać!

Aby zmienić nieco swoje uczesanie, nie musisz poświęcać długich godzin przed lustrem. Ozdoby do włosów, takie jak sponki czy wsuwki do włosów nie muszą być też pstrokate. Mogą jednak stanowić bardzo ciekawy element.

Gumki do włosów pomogą Ci w spięciu ich, zbierając je w kucyk lub stanowić bazę pod koczek. Przy tym ostatnim przydadzą Ci się również wsuwki do włosów, które podtrzymają uczesanie i złapią wystające, niesforne kosmyki.

Jeśli lubisz luźne upięcia lub rozpuszczone włosy z jedynie częścią złapaną z tyłu, pomogą Ci w tym klamry do włosów lub ozdobne spinki do włosów. Wzorów, kształtów i kolorów jest tak wiele, że na pewno Ci się nie znudzą.

Dla odsłonięcia twarzy lub odgarnięcia grzywki, przydatna będzie opaska do włosów. Przy grzywce opaska przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy jest ona zbyt długa na swobodne opadanie na czoło, ale wciąż zbyt krótka, aby zaczesać ją do tyłu lub na bok, czy założyć za ucho. Zdecydowanie użyteczna jest także podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na twarz lub wykonywania makijażu.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie