Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 130 zł 0 zł do 130 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Akcesoria do włosów

Kobiety marzą o pięknych i lśniących włosach. Ważna jest ich regularna i konsekwentna pielęgnacja, ale także odpowiednie czesanie i upięcie.

Rozczesywanie włosów dla wielu kobiet stanowi poważny problem, dlatego warto wybrać odpowiednie akcesoria do włosów, aby ułatwić to zadanie. Wiele kobiet chwali sobie standardowe szczotki do włosów. Dostaniemy je w różnych kształtach i rozmiarach. Warto także w swojej kosmetyczce posiadać taką szczotkę oraz szczotkę okrągłą, na której będziemy mogły pięknie modelować fryzurę.

Wiele kobiet docenia także grzebienie do włosów. Dzięki nim rozczesywanie jest dokładniejsze oraz mniej bolesne. W ofercie znajdziemy szerokie grzebienie oraz tradycyjne cienkie. Mały, cienki grzebień możemy wykorzystać także do nakładania na włosy różnego rodzaju pianek i masek, dzięki czemu produkty dotrą dokładnie do każdego włosa. Grzebienie do włosów są niezastąpione w codziennym przygotowaniu się do wyjścia do pracy czy na spotkania towarzyskie.

Aby włosy były mocne i piękne, warto używać także odpowiednich gumek do włosów. Najlepiej, aby nie plątały one włosów i nie zahaczały mocno o nie. Trzeba także wybrać najlepszą technikę zakładania i ściągania gumek, aby nie uszkodzić ich  Dzięki gumkom do włosów możemy stworzyć klasyczny koński ogon, ale także piękne wieczorowe upięcia. Warto posiadać je w każdej kosmetyczce.

Te i inne akcesoria do włosów znajdziesz w Kontigo w atrakcyjnych cenach oraz wielu wariantach.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie