Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 24 zł 0 zł do 24 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Patyczki do uszu i płatki kosmetyczne

Dbanie o higienę to nie tylko stosowanie odpowiednich kosmetyków. to przede wszystkim skuteczne oczyszczanie skóry, także przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Jednymi z nich, są niewątpliwie płatki kosmetyczna i patyczki do uszu. Podstawowe wyposażenie każdej łazienki. Możliwości ich wszechstronnego zastosowania mogą Cię zaskoczyć!

Płątki i waciki kosmetyczne

Płatki kosmetyczne do demakijażu są idealne. Dzięki nim dokładnie zmiękczysz i usuniesz makijaż. Następnie, możesz użyć ich do przemycia twarzy tonikiem. Ich cena jest niewysoka, dlatego nawet na jeden taki zabieg możesz zużyć taką ilość płatków, jakiej potrzebujesz. Jeśli jednak lubisz oszczędność, możesz postawić na duże płatki kosmetyczne. Dzięki swojej powierzchni, wchłoną większą część kosmetyków, niż płatki w mniejszych rozmiarach.

Jednak płatki kosmetyczne posłużą Ci nie tylko do przemycia twarzy. Są niezastąpione w czasie usuwania np. lakieru do paznokci. Możesz ich używać także do rozprowadzenia na płytce oliwki nawilżającej lub serum do regeneracji paznokci.

Z kolei patyczki do uszu, mimo swojej nazwy, nie maja tylko jednego przeznaczenia. Choć ich podstawowa funkcja została przewidziana do oczyszczania małżowiny usznej z zanieczyszczeń, to mogą Ci posłużyć również w wykonaniu precyzyjnego makijażu. Dzięki patyczkom do uszu możesz wykonać np. kreskę lub rozetrzeć cienie do powiek. Jeśli akurat nie masz pod ręką odpowiednich aplikatorów do cieni, zastępcze użycia patyczków do uszu nie będzie żadnym przewinieniem.

Ważne! Używając patyczków do uszu pamiętaj, aby nie wkładać ich do wnętrza kanału słuchowego. Może to doprowadzić do podrażnień a nawet uszkodzenia błony bębenkowej.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie