Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 30 zł 0 zł do 30 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Gąbki i szczoteczki do twarzy

Skóra na twarzy narażona jest na wpływ wielu czynników zewnętrznych. Zderza się z zanieczyszczeniami powietrza, smogiem, dymem papierosowym. Dodatkowo, nieprawidłowy demakijaż może zatykać pory o powodować powstawanie nieestetycznych zaskórników, a nawet pryszczy.

Jak prawidłowo zabrać się do dogłębnego oczyszczenia twarzy? Najlepiej, poza dobrze dobranymi kosmetykami oraz ich regularnym stosowaniem, przydadzą Ci się odpowiednie akcesoria. Niewątpliwie należą do nich szczoteczki do mycia twarzy. To ewidentna rewolucja na rynku kosmetycznym, która znacznie ułatwia codzienną pielęgnację cery.

Szczoteczka do mycia twarzy wykonana jest z miękkiego i delikatnego włosia. Jego elastyczna i bardzo cienka struktura wnika w trudnodostępne miejsca skóry, usuwając z nich pozostałości po makijażu i inne zanieczyszczenia. Dodatkowo, po użyciu szczoteczki do mycia twarzy Twoja skóra jest znacznie lepiej przygotowana do pozostałych zabiegów pielęgnacyjnych takich, jak peleng, maseczka, czy serum odżywcze. Zamiast szczoteczki, doskonale sprawdzi się także gąbka do twarzy.

Szczoteczki do mycia twarzy produkowane są w różnych odsłonach.

Elektryczna szczoteczka do mycia twarzy są znacznie bardziej skuteczne, ponieważ nie wymagają manualnej precyzji, a prędkość czyszczenia regulowana jest przez wbudowany silniczek. Dzięki temu oczyszczanie trwa znacznie krócej i jest bardziej efektowne. Jednak, nie każdy może używać szczoteczek elektrycznych, choćby przez wrażliwość skóry. Alternatywa jest wówczas szczoteczka soniczna do mycia twarzy. Jej działanie skutkuje złuszczeniem obumarłego naskórka, dogłębnym oczyszczeniem porów, pozostawiając gładką i czystą cerę, gotową do dalszych zabiegów kosmetycznych.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie