Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 30 zł 0 zł do 30 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Akcesoria do twarzy

Regularna pielęgnacja naszej twarzy jest niezwykle ważna. Dzięki niej nasza skóra wolniej się starzeje i lepiej znosi złe warunki atmosferyczne. Jest także bardziej odporna na mikrourazy i zmiany skórne. O pielęgnacji twarzy trzeba pamiętać każdego dnia. Jak sobie to ułatwić?

Akcesoria do twarzy

Przede wszystkim warto wyposażyć się w przydatne akcesoria do twarzy, które na co dzień będą pomagać nam w utrzymaniu czystej i zdrowej cery. Na początku należy pamiętać o gąbce do mycia twarzy. Dzięki niej skóra będzie dobrze oczyszczona i odświeżona. W zależności rodzaju zastosowanego kosmetyku może pomóc także w delikatnym peelingu.

Po zabiegach oczyszczających warto skupić się na właściwej pielęgnacji. Niezbędne będą mleczka do twarzy, toniki nawilżające oraz wszystkie produkty do demakijażu, dzięki którym na naszej twarzy nie pozostaną najmniejsze zanieczyszczenia. Takie produkty najlepiej nakładać przy użyciu miękkich płatków kosmetycznych, które delikatnie będą pielęgnować naszą cerę i zapobiegną podrażnieniom.

Akcesoria do twarzy są niezwykle przydatne i powinno się znaleźć dla nich miejsce nawet w najmniejszej łazience. W ofercie Kontigo znajdziesz ich szeroką gamę w atrakcyjnych cenach.

 

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie