Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 140 zł 0 zł do 140 zł
  1. Nowość (1)
Pokaż:
Sortuj wg:

Pędzle do makijażu oczu, ust i twarzy

Każda kobieta, wykonująca makijaż, niezależnie od tego, czy jest on codzienny czy okazjonalny, wie jak ważna jest przy tym precyzja, odpowiednie kosmetyki, ale także odpowiednio dobrane akcesoria. Dobre pędzle do makijażu to podstawa, jeśli chcesz, aby Twój make-up wyglądał estetycznie i naturalnie oraz żeby jego efekt utrzymał się przez długi czas.

Profesjonalne pędzle do makijażu służą do nakładania kolorowych kosmetyków na całą twarz. Istnieją poszczególne rodzaje pędzli, dedykowane odpowiednim partiom twarzy. Wśród nich, w Twojej kosmetyczce powinny znaleźć się: pędzle do makijażu oczu, pędzle do makijażu ust, pędzle do makijażu twarzy. Każdy z nich służy naturalnie czemuś innemu.

Pędzle do makijażu twarzy pomogą Ci w równomiernym rozprowadzeniu podkładu.

Używając pędzla nie tylko unikniesz zabrudzenia palców, ale przede wszystkim nie ryzykujesz użycia nadmiaru kosmetyku. Make’up jest efektowny, a Twój podkład staje się bardziej wydajny. Dobre pędzle do makijażu są niezastąpione w przygotowaniach bazy pod pozostałe kosmetyki takie, jak puder czy cienie.

Pędzle do oczu sprawdzą się doskonale przy płynnych lub kremowych cieniach oraz, gdy chcesz wykonać makijaż w stylu „smokey eyes”. Powinnaś posiadać kilka pędzli do makijażu oczu, które różnią się szerokością i kształtem. Dzięki temu, zawsze będziesz miała możliwość wykonania precyzyjnej kreski lub cieniowanego make-up’u.

Pędzle do makijażu ust są idealne do nakładania szminki i błyszczyku. Nie ryzykujesz, że na Twoich ustach znajdzie się za dużo lub za mało kosmetyków, bo jego ilość jest dokładnie taka, jaką postanowisz nałożyć. Pędzelki do ust ułatwiają też konturowanie, pozwalając Ci na wykonanie bardzo precyzyjnego i efektownego makijażu.

więcej> mniej<