Filtruj :
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 12 zł 0 zł do 12 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Lusterka do makijażu

Zapewne wiele z nas jest w stanie wykonać podstawowy „make-up no make-up” niemal z zamkniętymi oczami. Jednak, czy warto tak ryzykować? W końcu nie zawsze możesz mieć pewność co do osiągniętego efektu. Lustro do makijażu może się zatem bardzo przydać! Bo czym byłaby łazienka lub toaletka bez lusterka kosmetycznego?

To jedno z akcesoriów, których brak musisz jak najszybciej nadrobić. Lusterko kosmetyczne nie służy w końcu wyłącznie wsparciu przy makijażu twarzy. Pozwala Ci także ocenić stan Twoje skóry, przyjrzeć się zmianom, które na niej zachodzą, dzięki czemu możesz podjąć odpowiednie decyzje o pielęgnacji, czy choćby ocenić stan fryzury.

Dobór lusterka zależy już tylko od Ciebie. Wybór masz niemal nieograniczony. Kolory, kształty, wielkości – Ty decydujesz! Możesz wybrać lusterko kosmetyczne stojące, które będzie Ci towarzyszyło w każdym pomieszczeniu, do którego je zabierzesz lub wiszące, które zawsze będzie na swoim miejscu i nie zaskoczy Cię jego brak. Jeśli lubisz przyjrzeć się swojej skórze z prawdziwego bliska, możesz sprawić sobie lusterko do makijażu powiększające. Jeśli chcesz mieć kompleksowe akcesorium 2w1, nic prostszego – lusterko kosmetyczne dwustronne spełni Twoje oczekiwania.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie