Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 19 zł 0 zł do 19 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Puszki i gąbki do makijażu

Prawidłowe wykonanie makijażu, choć początkowo wymaga nabrania doświadczenia i wprawy, to przy użyciu odpowiednich akcesoriów staje się wyjątkowo łatwe. Ważne jest naturalnie, zachowanie podstawowych zasad, jak choćby dokładne przygotowanie cery przed make-up’em czy kolejność nakładanych kosmetyków.

Jak zapewne wiesz, niezależnie od tego, czy preferujesz styl „make-up no make-up” czy intensywny makijaż, do każdego kosmetyku, których chcesz zastosować, powinnaś najpierw przygotować odpowiednią bazę.

Gąbki do makijażu

Zanim zabierzesz się do wizażu, przygotuj swoją skórę. Oczyść ją dokładnie, zwłaszcza z pozostałości po poprzednich kosmetykach. Dla osiągnięcia największej skuteczności, możesz użyć gąbki do demakijażu. Zastosuj peeling, tonik i krem nawilżający. Twoja skóra to doceni, a makijaż będzie bardziej trwały i estetyczny.

Następnie przejdź do zatuszowania drobnych niedoskonałości. Odpowiedni odcień korektora zaaplikuj punktowo lub na poszczególne partie twarzy przy pomocy gąbki do makijażu. Dzięki takiej technice, kosmetyk zatuszuje to, co zatuszować powinien, ale jednocześnie nie będzie się wyróżniał.

Po aplikacji korektora, sięgnij po podkład do twarzy. Wyrówna on kolor skóry, zatuszuje nałożony wcześniej korektor, rozświetli cerę i stanie się doskonałym podkładem pod puder w kamieniu, róż do policzków czy cienie do powiek. W równomiernym rozprowadzeniu kosmetyku oraz zapewnieniu, że nie użyłaś zbyt dużej jego ilości, pomoże Ci gąbka do makijażu. Ten gadżet powinien być w podstawowym wyposażeniu każdej kosmetyczki!

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie