Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 156 zł 0 zł do 156 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Akcesoria do makijażu

Akcesoria do makijażu w dużym skrócie nazwać można ułatwieniem życia. Oczywiście nie są to produkty niezbędne, które musimy posiadać w swoich kosmetyczkach, ale z pewnością są to narzędzia, bez których trudno wyobrazić sobie życie, kiedy się ich raz spróbuje. Kontigo powstało po to, aby pomagać w dbaniu o siebie, dlatego nie mogliśmy zapomnieć o wyposażeniu naszych szaf w najlepsze akcesoria makijażowe.


Pędzle do make-upu – czy trzeba w nie inwestować?


Zarówno pędzle, jak i gąbki ułatwiające stworzenie makijażu nie są obowiązkowe, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać makijaż wyłącznie za pomocą rąk i pacynek. Jeśli chodzi o make-up twarzy to zdarza się, że żadne akcesoria nie są niezbędne, ponieważ nałożenie podkładu czy bazy dłońmi jest nawet lepszym rozwiązaniem niż używanie innych narzędzi. Problem pojawia się jednak, gdy chcemy wykonturować twarz czy nałożyć cienie do powiek. Nieużycie pędzli w takiej sytuacji nierzadko skutkuje nieestetycznymi plamami, które rujnują cały makijaż. Warto więc zaopatrzyć się w jeden pędzel do różu i chociaż jeden pędzel do rozcierania cieni.


Sztuczne rzęsy – jak ich używać?


Piękne, długie rzęsy to marzenie każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że tak chętnie sięgamy po produkty zagęszczające. Gdy tusz do rzęs i zalotka to za mało, a metoda doklejania rzęs na dłużej Cię nie przekonuje, warto jest sięgnąć po te sztuczne rzęsy, które nakleja się i zdejmuje w dowolnym momencie. Jak to zrobić? Wystarczy kupić odpowiedni klej, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że rzęsy wytrzymają tak długo jak tego potrzebujesz, nałożyć go na pasek rzęs i przyłożyć do oka! Kilka minut i gotowe, a Twoje spojrzenie z pewnością nabierze wyrazistości.


A co z gadżetami?


Gadżety kosmetyczne, jak sama nazwa wskazuje, to produkty dla chętnych. Nie ma obowiązku ich posiadania, ani nawet nie ma gwarancji, że dadzą one lepsze efekty. Pewne jest jednak to, że z pewnością ułatwią codzienne funkcjonowanie. Jednym z przykładów takiego gadżetu są bibułki matujące, które ratują w przypadku nadmiernego świecenia się skóry, gdy nie chcesz lub nie możesz wyjąć pudru. Inna rzecz to rękawice i inne nakładki silikonowe do mycia pędzli. Szorowanie jest dzięki nim dużo sprawniejsze, ponieważ pocieranie pędzla o taki gadżet sprawia, że brud znika z niego znacznie szybciej. Pozostając w temacie oczyszczania pędzli, świetnym produktem, zasługującym na Twoją uwagę, są spreje czyszczące. Dlaczego? Bo uratują Cię, gdy Twój ukochany pędzel będzie brudny, a Ty będziesz potrzebowała pomalować się na ważne spotkanie. Tego typu akcesoriów jest znacznie więcej, i chociaż podświetlana pęseta czy grzebień z lusterkiem mogą wydawać się zabawne i niepotrzebne – gwarantujemy, że jak raz spróbujesz ich używania to się z nimi nie rozstaniesz!


Przyjdź do Kontigo i ułatw sobie życie!

czytaj dalej schowaj
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie