Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 140 zł 0 zł do 140 zł
  1. Nowość (13)
Pokaż:
Sortuj wg:

Akcesoria do makijażu

Każda kobieta marzy o perfekcyjnym makijażu. Chcemy poczuć się wyjątkowo - szczególnie w dni, kiedy czeka nas jakieś przyjęcie firmowe lub rodzinne. Kluczem do sukcesu są wtedy akcesoria do makijażu, które sprawią, że jego wykonanie będzie nie tylko szybkie, ale także proste.

Wśród ważnych akcesoriów do makijażu znajdują się gąbki do makijażu. Najczęściej wykorzystujemy je do nałożenia podkładu. Wystarczy odrobinę produktu dać na rękę i nabrać niewielką ilość na gąbeczkę. Następnie należy krótkimi ruchami wklepać podkład w skórę, dzięki czemu wchłonie się on lepiej i utrzyma na twarzy znacznie dłużej. W ofercie dostępne są tradycyjne gąbki, jak i te o bardziej wymyślnych kształtach i kolorach – polecamy markę K!

Podczas wykonywania wieczorowego makijażu niezbędne mogą okazać się pędzle do makijażu. Warto posiadać pędzle do podkładu, pudru, różu oraz pędzle do nakładania cieni oraz błyszczyków na usta. Pędzle zapewniają precyzyjną aplikację produktów, dzięki czemu nasz makijaż będzie wyglądać naprawdę zjawiskowo.

Wisienką na torcie wieczorowego makijażu będą coraz popularniejsze sztuczne rzęsy. Zakładanie sztucznych rzęs jest naprawdę proste. W ofercie dostępne są rzęsy kępki, połówki lub rzęsy od razu z klejem. Efektownie podkreślą one makijaż oka i sprawią, że nasze spojrzenie będzie naprawdę niepowtarzalne. Polecamy zwłaszcza  amerykańską markę Ardell, która odznacza się bardzo wysoką jakością produktów.

W ofercie Kontigo znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do makijażu w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybierz te, które najbardziej potrzebujesz!

więcej> mniej<