Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 30 zł 0 zł do 30 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Myjki do kąpieli

Kąpiel jest zdecydowanie jedną z najprzyjemniejszych czynności kończących ciężki dzień. Możliwość zanurzenia się w ciepłej wodzie lub prysznic z użyciem aromatycznych kosmetyków to coś, co rozluźni każdego. W dodatku, czynności wykonywane w czasie kąpieli są pożyteczne także dla skóry. Poza doborem właściwych kosmetyków myjących i nawilżających, warto także posiadać dobrej jakości myjkę do ciała.

Myjki do kąpieli

Myjka do ciała służy dokładnemu oczyszczeniu skóry z obumarłego naskórka, nadmiaru sebum czy substancji, z jakimi miała styczność – np. perfumy. Delikatnie złuszcza skórę i poprawia ukrwienie oraz ułatwia dotarcie tlenu. Dodatkowo, po kąpieli skóra jest gotowa na przyjęcie substancji odżywczych zawartych w kosmetykach nawilżających.

Myjka do kąpieli powinna być świadomym i przemyślanym wyborem. Istnieje ich bowiem wiele rodzajów. Jedną z najbardziej powszechnych i najczęściej stosowanych, jest siatkowa myjka do ciała. Dokładnie myje i wygładza skórę. Pamiętaj, że dla zachowania higieny, myjka do kąpieli powinna być wymieniana często, najlepiej raz w tygodniu. Dzięki temu unikniesz rozwoju w myjce szkodliwych dla zdrowia bakterii.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie